У мережі запустили проект з найбільшою колекцією української поезії

У мережі запустили проект з найбільшою колекцією української поезії

15:17,
22 Травня 2017
9644

У мережі запустили проект з найбільшою колекцією української поезії

15:17,
22 Травня 2017
9644
У мережі запустили проект з найбільшою колекцією української поезії
У мережі запустили проект з найбільшою колекцією української поезії
Автори:
В інтернеті запустився сайт Poetree, на якому міститься найбільш повне зібрання поезії українських авторів.

Poetree містить більш ніж 25 тис. віршів від 700 поетів різних країн. Серед інших на сайті представлені як класики української поезії, так і сучасні автори: Катерина Бабкіна, Іван Малкович, Сергій Жадан, Ірина Цілик, Юрій Андрухович, Василь Махно та інші.

«У 21-му столітті, де ми живемо, поезія розглядається як щось архаїчне. Більшість людей вважає, що поезія – це для наших дідусів і бабусь, що це не для молодих людей. Ми створили Poetree, щоб довести, що це не так», – поділився з Platfor.ma один із засновників проекту В’ячеслав Фокін.

Мета Poetree – зробити поезію актуальним трендом. На думку авторів, по-перше, це означатиме доступність для читачів, а по-друге, підтримку молодих поетів. Найближчим часом на сайті буде запущений сервіс видання збірок поезії, тобто будь-який автор зможе надрукувати свою збірку без необхідності пошуку книжкового видавництва. Видання буде можливо в двох форматах – як у друкованій формі, так і в форматі електронних книг.

На даний момент команда проекту складається з трьох осіб. Над проектом вони працювали у вільний від основної роботи час, тому на його створення пішов майже рік. 

Надалі планується розширення проекту на інші країни. «Тут йдеться навіть не про країни, а про мовні зони. Важливо зібрати ком'юніті людей, що говорять однією мовою. А в якій частині земної кулі вони знаходяться – вже не так важливо, якщо вони можуть відчувати свою близькість завдяки Poetree», – говорить В'ячеслав Фокін.

Раніше MediaSapiens писав про те, що розробники створили новий додаток для мобільних телефонів Smartify, що діє за принципом Shazam'у (сервісу для визначення музичних композицій) – тобто підказує користувачу назву художнього твору, розпізнаючи його. Smartify використовує систему розпізнавання зображень і технології доповненої реальності, щоби швидко надати користувачу інформацію про картину. Якщо навести камеру смартфона на витвір мистецтва, то поруч на екрані відобразиться текст про цю роботу. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
pixabay.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2025 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду