Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Портал ain.ua підготував пам’ятку, як допомогти Майдану
Активістам, зокрема, потрібні медикаменти, теплий одяг, гаряча їжа, засоби індивідуального захисту та правова допомога. Коштів потребують громадські об’єднання, а також громадські телеканали, що ведуть онлайн-трансляції із місця подіїй.
Пропонуємо ознайомитися зі списком об’єднань, що потребують допомоги. До кожного пункту додається інформація про те, куди можна перерахувати кошти.
Hromadske.tv
Hromadske.tv – проект колишніх журналістів телеканалу ТВі. Проект створили завдяки благодійним пожертвам, зокрема від Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду розвитку ЗМІ Посольства США. Завдяки репортажам цього телеканалу та його прямим трансляціям мільйони за подіями в Україні можуть спостерігати люди по всьому світу.
Краудфандингова кампанія «Громадського» на сайті «Велика ідея»
Спільнобачення
«Спільнобачення» – некомерційне інтернет-телебачення. Постійно веде онлайн-трансляцію з Майдану. Фінансується через членські внески партнерів, добровільні пожертви та абонентську плату користувачів.
Онлайн-трансляція UKRSTREAM
Онлайн-трансляція подій з центру Києва. Дві камери, встановлені на майдані Незалежності та вулиці Грушевського, транслюють відео високої якості.
Аронець live
Онлайн-трансляція активіста Євромайлану Олександра Аронця.
Громадські ініціативи
Автомайдан
Автомайдан потребує коштів на бензин, інструменти, ремонт автомобілів, друк прапорів, наліпок, а також для допомоги сім’ям незаконно затриманих активістів.
Банківські рахунки Автомайдану арештовані за рішенням суду. Тому про те, як надати допомогу, рекомендується запитувати в активістів.
Онлайн-ресурси
Віртуальний Майдан – на сайті опубліковані реквізити канадських громадських організацій, що збирають кошти для підтримки протестувальників в Україні.
Galas.org.ua – тут можна попросити про допомогу, повідомити про надзвичайну ситуацію, розшукати поранених, запропонувати допомогу протестувальникам. На сайті є інтерактивна карта Києва, де відвідувачі можуть поставити позначку та повідомити про подію. Ресурс регулярно публікує список необхідних на цей момент речей, медикаментів.
Maidanhelp.org – тут постійно з’являється актуальна інформація про потреби Євромайдану, Будинку профспілок, медиків, юристів, журналістів та інших.
Helpeuromaidan.info – ще один ресурс, де постійно публікується свіжа інформація про допомогу протестувальникам.
Zakaz.ua – сайт допомагає протестувальникам продуктами. Тут можна замовити, купити та оплатити доставку продуктових наборів до Будинку профспілок.
Крім того, свіжа інформація з’являється у Facebook-групах EvromaidanSOS та Galas.org.ua.