Prometheus поекспериментує з поєднанням онлайн та офлайн освіти

Prometheus поекспериментує з поєднанням онлайн та офлайн освіти

17:55,
14 Вересня 2016
2867

Prometheus поекспериментує з поєднанням онлайн та офлайн освіти

17:55,
14 Вересня 2016
2867
Prometheus поекспериментує з поєднанням онлайн та офлайн освіти
Prometheus поекспериментує з поєднанням онлайн та офлайн освіти
Автори:
Освітня платформа Prometheus запускає пілотний проект змішаного навчання у провідних українських ВНЗ: Київському політехнічному інституті, Українському католицькому університеті, Національному університеті «Львівська політехніка» та Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Як пояснюється на Facebook сторінці Prometheus , в рамках пілотного проекту замість звичних лекцій та поточного контролю студенти будуть дивитися відеолекції та виконувати завдання масових безкоштовних онлайн-курсів від найкращих викладачів України та світу, розміщені на платформі.

Серед масових онлайн-курсів, які будуть використовуватися в рамках пілотного проекту, легендарний Гарвардський курс основ програмування «CS50», курс Стенфордського університету «Як створити стартап», а також курси найкращих викладачів провідних українських вишів: «Алгоритми та структури даних», «Філософія для непрофільних факультетів», «Підприємництво» та «Основи Web UI розробки» (LITS).

Після завершення пілотного проекту в 2017 році, Prometheus планує ініціювати реформу української вищої освіти на базі змішаного навчання. Запровадження масових безкоштовних онлайн-курсів від провідних викладачів країни та світу в навчальний процес університетів дозволить зробити найкращу освіту доступною кожному студенту без жодних додаткових витрат з державного бюджету.

«Ми очікуємо, що вже до кінця наступного року до розгортання реформи змішаної освіти приєднається 20 українських вишів», - йдеться у зверненні платформи.

Нагадаємо, освітня платформа Prometheus на ресурсі Спільнокошт менш ніж за 40 днів спромоглася зібрати 515 тисяч гривень на реалізацію інноваційних для України освітніх програм. За обсягом залучених краудфандингом коштів, зазначена кампанія стала другою в історії України.

Раніше Mediasapiens також писав про запуск безкоштовних онлайн-курсів з аналізу даних платформою Prometheus. Початок курсу заплановано на зиму 2017 року. Курс є повністю безкоштовним, а відеолекції, завдання та форум будуть доступні в будь-який час протягом курсу занять.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Facebook/Prometheus
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду