У Києві презентовано сайт про правопорушення під час конфлікту на Донбасі
У Києві презентовано сайт про правопорушення під час конфлікту на Донбасі
«Ідея нашого сайту зародилася і почала реалізовуватися в лютому 2016 року. Мета - дозволити жертвам і свідкам порушень прав людини, скоєних під час конфлікту на Донбасі, повідомляти про такі правопорушення безпосередньо правозахисникам», - розповіла на презентації в п'ятницю в Києві представник Східноукраїнського центру громадських ініціатив Аліна Боднар, пише Інтерфакс-Україна.
Вона розповіла, що одним з найважливіших є розділ, що дає змогу дізнатися про реальну ситуацію на Донбасі, «він наповнюється свідченнями очевидців, зібраними Коаліцією громадських організацій «Справедливість заради миру на Донбасі».
Пані Боднар розповіла, що правозахисники класифікували типи порушень на Донбасі, усі вони відображатимуться на інтерактивній карті.
«У нас є розділ, у якому відвідувач може повідомити про порушення. Інформація передається в захищену базу Коаліції. Ми зробили все, щоб людина, яка повідомляє нам таку інформацію, була у безпеці», - розповіла вона.
Нагадуємо, що в Україні стартував новий медіа-проект про географію і людей - Ukraїner. Автори мають на меті відкрити маловідомі місця нашої країни. Перша антропологічно-етнографічна експедиція триватиме півтора року. За цей час планують охопити 14 українських етнічних земель - від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. Почнуть свою роботу автори нового проекту з Закарпаття.
Також нагадуємо, що наприкінці минулого тижня у відкритому режимі запрацював проект Стартаплевел, завдяки якому стартапери та всі бажаючі можуть задавати питання вже успішним ІТ-підприємцям.
Раніше MediaSapiens писав про сервіс Thetruesize дозволяє зіставити реальні розміри різних країн. Так, на екваторі Україна загубилася би в Демократичній республіці Конго, зате на полюсах розбухла би до розмірів Африки. А невелика, здавалося би, країна Сомалі зайняла би майже всю Скандинавію.