Юлія МакГаффі очолила американський сайт Forum Daily

Юлія МакГаффі очолила американський сайт Forum Daily

12:06,
12 Січня 2016
4546

Юлія МакГаффі очолила американський сайт Forum Daily

12:06,
12 Січня 2016
4546
Юлія МакГаффі очолила американський сайт Forum Daily
Юлія МакГаффі очолила американський сайт Forum Daily
Автори:
Екс-головний редактор інтернет-порталу «Корреспондент.net» Юлія МакГаффі стала головним редактором американського сайту для російськомовної громади Forum Daily. Цю інформацію вона підтвердила виданню MediaSapiens особисто.

Як розповіла Юлія МакГаффі, цим проектом вона займатиметься дистанційно, перебуваючи в Києві. Подальші плани щодо розвитку проекту ще в процесі обговорення, оскільки, за словами нового головного редактора, рішення про її призначення приймалося швидко.

Попередній шеф-редактор Forum Daily Катерина Панова повідомила на своїй сторінці у Facebook, що залишає цю посаду після річної співпраці. Як дізналася редакція MediaSapiens із власних джерел у Forum Daily, рішення про кадрові зміни прийняла радниця інвестора проекту Вікторія Бутенко. Інвестор – український бізнесмен Олександр Левін. У команді Forum Daily працюють понад 20 осіб.

Катерина Панова негативно відгукнулася про призначення Юлії МакГаффі головним редактором Forum Daily: «Завжди вважала Юлію МакГаффі крутим фахівцем. Тим більше дивно, що вона погодилася працювати на аудиторію, яку у вічі не бачила і працюватиме в Києві, а також сприяти тероризуванню колективу. Шкода, що криза в медіа і поганий стан економіки штовхає таких професіоналів, як Юля, на такі сумнівні вчинки».

«За час моєї роботи статистика відвідуваності сайту зросла втричі, аудиторія Facebook-сторінки – до майже 14 тисяч читачів», - зауважила пані Панова.

За її словами, зараз вона та її команда шукають інвестора для нового проекту чи можливість приєднатися до іншого ЗМІ.

Нині Forum Daily позиціонується як «портал російськомовних мешканців Америки». Кілька років тому він був дзеркалом газети Forum Daily, що виходила в Брукліні й належила іншому власнику. Тоді проект висвітлював переважно теми єврейської громади. Ядро аудиторії переформатованого сайту складають читачі у віці 25-35 років.

Юлія МакГаффі нині веде програму на радіо «Аристократи». Найбільш відома як головний редактор «Корреспондент.net», який очолювала протягом семи років. Звільнилася з цього інтернет-проекту в листопаді 2013-го, після закриття угоди з продажу UMH group групі компаній Сергія Курченка.

Катерина Панова – американська журналістка українського походження. До 2009 року працювала у виданні «Корреспондент», на телеканалі СТБ та в інших ЗМІ. Авторка резонансного журналістського розслідування про будні українських заробітчан у Польщі для журналу Newsweek-Польща. З 2013 року переїхала до США як стипендіант програми Фулбрайта, концепція перезапуску сайту ForumDaily.com була її дипломним проектом у Нью-Йоркському університеті.

У колективному коментарі менеджменту Forum Daily, який редакція видання надала MS, зазначається: «Співпраця компанії та Катерини Панової тривало близько року і її було припинено рішенням інвесторів. На жаль, будучи хорошим журналістом, пані Панова не змогла стати ефективним головним редактором і припустилася цілого ряду менеджерських помилок.

Ми раді почати нову сторінку проекту разом з Юлією МакГаффі. Віримо, що сайт стане сильнішим щодо контенту, технічних можливостей, збільшить свою аудиторію і базу рекламодавців».

Facebook Юлії МакГаффі
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду