Google створив сайт для біженців

Google створив сайт для біженців

11:22,
27 Жовтня 2015
3650

Google створив сайт для біженців

11:22,
27 Жовтня 2015
3650
Google створив сайт для біженців
Google створив сайт для біженців
Автори:
Google створив спеціальний сайт, що забезпечує біженців своєчасною інформацією про ту країну, де вони знаходяться.

Про це пише Engadget.

«Пошуковий гігант представив мобільний сайт для мігрантів, який пропонує швидкий і простий доступ до важливої інформації про житло, медичні установи та транспорт», - йдеться у повідомленні.

Щоб скористатися сервісом, переселенцю необхідно мати смартфон.

Компанія також шукає волонтерів, які допоможуть поліпшити сервіс Translate і тим самим спростити життя біженців у нових країнах.

Нагадуємо, «Яндекс» створює інформагентство, новини в якому будуть писати роботи. На першому етапі «Яндекс для медіа» буде повідомляти про погоду, ситуацію на дорогах і ключові теми дня.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
o.aolcdn.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду