В Україні з’явився сайт про психологічну допомогу бійцям АТО

В Україні з’явився сайт про психологічну допомогу бійцям АТО

16:27,
16 Квітня 2015
3763

В Україні з’явився сайт про психологічну допомогу бійцям АТО

16:27,
16 Квітня 2015
3763
В Україні з’явився сайт про психологічну допомогу бійцям АТО
В Україні з’явився сайт про психологічну допомогу бійцям АТО
Автори:
Асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій за підтримки Канадсько-Української Фундації започаткувала інтерактивний ресурс психологічної допомоги бійцям АТО dopomoga.life.

Про це повідомляє сайт Українського кризового медіацентру.

Як розповіла психолог Катерина Проноза, цей інтерактивний ресурс має на меті надати психологічну допомогу учасникам АТО і їхнім родинам.

 «Цей сайт є унікальним, бо дає можливість дистанційно, оперативно та анонімно робити самодіагностику, дізнаватися, що таке психотравма, стрес, якими є його наслідки, а також яка у конкретному випадку може бути допомога та самодопомога», – зазначила вона.

На сайті розміщені матеріали, що використовуються у Канаді мережею Operational Stress Injury (OSI) Clinics (ці клініки опікуються психічним здоров’ям колишніх військовослужбовців та ветеранів поліції, а також займаються профілактикою та лікуванням посттравматичного стресового розладу). На ресурсі є також інтерактивні опитувальники, за допомогою яких людина може оцінити свій стан психічного здоров’я, ідентифікувати первинні ознаки розладів та спланувати подальші дії.

Як розповіла координаторка з навчання та методологічної роботи Анна Стативка, зараз до психологічної допомоги військовим залучено понад 200 психологів по всій Україні. Психологи працюють з військовими під час передбойової підготовки у частинах, військових дій у зоні АТО, періодів ротацій та відпусток, лікування у шпиталях та демобілізації. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
скріншот dopomoga.life
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду