У російського сайту The Village зміниться головний редактор

У російського сайту The Village зміниться головний редактор

11:15,
12 Березня 2015
2507

У російського сайту The Village зміниться головний редактор

11:15,
12 Березня 2015
2507
У російського сайту The Village зміниться головний редактор
У російського сайту The Village зміниться головний редактор
Автори:
Виконувача обов’язків головного редактора онлайн-видання The Village Милослава Чемоданова звільнили.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Є погана прикмета – переїжджати поближче до роботи. Або офіс найближчим часом переїде, або ще щось трапиться. Отже, від сьогодні я перестаю бути головним редактором The Village»,  -  написав Чемоданов.

За його словами, офіційною причиною звільнення є неналежним чином відпрацьована новина про звільнення керівника Департаменту культури Москви Сергія Капкова.

Милослав Чемоданов, додав що залишається працювати в редакції. Займатиме свою попередню посаду – керівника відділу регулярних рубрик. Екс-виконувач обов’язків головного редактора заявив, що розчарований, оскільки не пройшов випробувального терміну, але «за 18 років у журналістиці звик до всякого». Разом з тим додав, що був щасливим керувати такою «талановитою, різноплановою, великою редакцією».

Чемоданов написав, що тепер виконувати обов’язки головного редактора буде Олексій Амьотов, співзасновник видавництва Look at Media (до якого і належить The Village).

Цю інформацію підтвердив і сам Амьотов. У своєму Facebook він також повідомив, що звільнив редакторку рубрики «Город» Крістіну Фарберову.

Сайт The Village розпочав свою роботу у квітні 2010 року як блог про міське життя.  Пізніше він став повноцінним онлайн-виданням із новинним та аналітичним контентом. У липні 2014 року видавничий дім Look At Media об’єднав The Village із сайтом про бізнес Hopes & Fears.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
the-village.ru, скріншот
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду