MediaSapiens оновив дизайн

MediaSapiens оновив дизайн

15:21,
7 Листопада 2014
2160

MediaSapiens оновив дизайн

15:21,
7 Листопада 2014
2160
MediaSapiens оновив дизайн
MediaSapiens оновив дизайн
Сайт MediaSapiens оновив дизайн. Розширені старі рубрики та додані нові.

Сайт MediaSapiens ГО «Телекритика» заснувала у  2010 році. За ці роки  видання  розширило свою аудиторію та тематичні напрями, саме тому з’явилась необхідність змінити дизайн. 

«MediaSapiens активно розвивався останні кілька років. Ми напрацювали велику інформаційну базу, яка може бути корисною не лише для журналістів чи студентів факультетів журналістики, медіапедагогів, але й для широкого загалу. Оновлений сайт – це спроба структурувати ці матеріали та зробити їх більш доступними для наших читачів, - сказала виконавчий директор ГО «Телекритика» Діана Дуцик. – Ми плануємо й надалі розвивати цей проект. Тим паче, що тема медіграмотності та медіаосвіти сьогодні актуальна як ніколи. Люди мають навчитися критично сприймати інформацію, аби не ставати заручниками маніпулятивних технологій ні з боку інших держав, ні з боку українських  недобросовісних медіа».

Оновлений сайт має 8 рубрик:  «Медіапросвіта», «Моніторинг», «Інтернет», «Принт», «ТБ/Радіо», «Медіаправо», «Медіаетика», «Тренди» та «Погляд».  

MediaSapiens, як і раніше, писатиме про всі типи медіа.  Велику увагу сайт приділятиме дотриманню журналістських стандартів, медіаосвіті, журналістській етиці, новим медіа, публікуватиме аналітичні статті про  тенденції в українській і світовій журналістиці. 

В оновленому сайті виділено такий важливий напрям роботи як моніторинг медіа:  окремі підрубрики присвячено моніторингу ток-шоу, телетижневиків, щоденних теленовин, регіональних телеканалів та преси. У підрубриках «Російські ЗМІ» та «Пропаганда і впливи» аналізуються порушення стандартів та маніпулятивні технології російських медіа (більше про маніпуляції в медіа можна почитати в окремому розділі). 

Новий дизайн підкреслює таку традиційну для сайту тему як міжнародні медіа. Це підрубрики «Утиски журналістів у світі», «Преса у світі», «Огляд ЗМІ». 

У новій рубриці «Погляд» планується публікація авторських колонок. Дописувати до цієї рубрики редакція запрошує усіх охочих журналістів, медіа експертів, а також глядачів і читачів ЗМІ.  

Мета проекту MediaSapiens - підвищення медіаграмотності аудиторії. Ми хочемо допомогти споживачеві медійного контенту краще зрозуміти суть медіа, орієнтуватись в інформаційному просторі, навчитись критично ставитись до ЗМІ, відрізняти якісну та правдиву інформацію, виявляти маніпулятивні спроби впливати на громадську думку та не піддаватись їм, довідатись про інформаційні права та можливості їх використання.

MediaSapiens сьогодні функціонує за підтримки «Інтерньюз-нетворк».

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
ms.detector.media, скріншот
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду