З’явились перші жертви змін у пошуковому алгоритмі Google

00:00,
1 Березня 2011
1361

З’явились перші жертви змін у пошуковому алгоритмі Google

00:00,
1 Березня 2011
1361
З’явились перші жертви змін у пошуковому алгоритмі Google
EzineArticles утратив 35% трафіку. Сайт удосконалюватиметься, щоб повернутись на вершини результатів пошуку.

Понад третину трафіку втратив минулої п’ятниці сайт EzineArticles.com, що пропонує іншим інтернет-ресурсам безкоштовні тексти для оприлюднення, унаслідок зміни пошукового алгоритму Google. Про свої втрати сайт, який категорично не визнає себе контент-фермоючесно зізнався у блозі.

 

Компанія визнала, що втрата трафіку пов’язана із зміною алгоритму, метою якої була боротьба з контент-фермами та іншими джерелами контенту «низької якості». Вже в перший день після зміни логіки роботи пошукової машини ґуґла трафік EzineArticles.com впав на 11,5%, а наступного – вже більш ніж на 35%.

 

Одначе, на думку EzineArticles, зараз у результатах пошуку за найпопулярнішими запитами, в яких раніше сайт мав високі позиції, виводяться  ресурси, контент яких не кращий, а навіть гірший за матеріали EzineArticles.com. У компанії вважають, що їхні тексти цілком задовольняють вимоги клієнтів, адже читачі, потрапивши на статтю з EzineArticles.com, рідко повертаються назад до Google, щоб шукати далі кращий контент. Саме це компанія пропонує вважати критерієм для визначення якості контенту.

 

Попри критику на адресу ґуґла, власники сайту EzineArticles.com мають намір ужити низку заходів для виправлення ситуації. Зокрема, жорсткіше відсіюватимуть матеріали, які не проходитимуть тест на унікальність змісту (бай-бай, копіпейст), збільшать мінімальний обсяг матеріалів до 400 слів; новим стандартом стануть статті з 600-850 слів. Уважніше відстежуватиметься кількість та інтенсивність застосування ключових слів у текстах. Частота відмов авторам текстів зросте на 20% (зараз відмовляють у чотирьох із кожних десяти випадків).

 

Якщо ви не хочете, аби у вашого сайту теж упав ґуґл-рейтинг, зазирніть у цей перелік нерекомендованих дій.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду