Онлайн-курс «Журналістські розслідування: основи»

Онлайн-курс «Журналістські розслідування: основи»

20:58,
27 Лютого 2018
3808

Онлайн-курс «Журналістські розслідування: основи»

20:58,
27 Лютого 2018
3808
Онлайн-курс «Журналістські розслідування: основи»
Онлайн-курс «Журналістські розслідування: основи»
ГО «Детектор медіа» презентувала безкоштовний онлайн-курс для журналістів-розслідувачів.

«Журналістські розслідування: основи» — це серія з 15 відеоуроків на допомогу журналістам, які хочуть працювати в жанрі розслідувань.

Курс розповідає про головні професійні та етичні принципи й правила роботи розслідувачів, знайомить із методиками та інструментами, які вони можуть використовувати у своїй роботі, а також методами захисту зібраної інформації.

Зокрема, серед тем курсу: планування розслідування, безпека журналіста, етичні стандарти розслідувальної журналістики, цифрова безпека, фактчекінг, сторітелінг для різних платформ. 

Автори курсу: 

Олег Хоменок - сертифікований тренер и консультант з журналістики та газетного менеджменту: FOJO (Kalmar, Sweden), World Bank Institute, BBC World Service Trust (London), NewsPlex of South Carolina University (USA).

Федір Сидорук - колишній автор та ведучий проектів “Перший відділ” та “Останнє попередження” продюсерського центру “Закрита зона”. Має досвід телевізійних розслідувань у національних ЗМІ. Співпрацював з телеканалами “1+1”, 5-м, ТВі, hromadske.ua.

Курс розроблений за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду