Туристів на Сардинії закликають не користуватися Google Maps

СNN

Як пише The Guardian, впродовж минулого року довелося 144 рази задіяти пожежну службу або гірничо-рятувальну команду, щоб врятувати туристів, що збилися зі шляху.

Так, водії, покладаючись на підказки сервісу Google Maps, не раз потрапляли на непрохідні дороги гірського хребта Супрамонте при спробі дістатися до пляжів уздовж східного узбережжя острова. 

Місцева поліція встановила дорожні знаки з повідомленням: «Не дотримуйтесь вказівок, запропонованих Google Maps». Влада містечка також посилить інформаційну кампанію в соцмережах, надаючи туристам паперові карти.

«Це стало справжньою проблемою. Ми не можемо заборонити використання сервісу, тому розмістили попередження з проханням не використовувати карти Google, оскільки ви опинитеся в незрозумілому місці. Це просто вимагає трохи здорового глузду», —  говорить мер гірського містечка Баунеї Сальваторе Корріас (Salvatore Corrias).

Мер містечка порадив відвідувачам перевірити маршрут, перш ніж відправитися на прогулянку або похід в цьому районі. Місцева влада також заявила, що проінформувала Google.

Представник Google зазначив, їм відомо про проблему на Сардинії. У компанії вивчають способи, як краще попереджати людей про це.

Як повідомляв «Детектор медіа», у Google Maps з’явилася функція, що допомагатиме людям із порушенням зору краще орієнтуватися у місті, зокрема переходити дорогу на пішохідних переходах.

 

comments powered by Disqus