Склали перелік зірок з приблизною кількістю фейкових підписників в Інстаграмі

icmp.ac.uk

У Британському Інституті виконання сучасної музики (ICMP) опублікували перелік знаменитостей із найбільшим відсотком фейкових підписників у Інстаграмі.

Такий рейтинг був оприлюднений на офіційному сайті інституту.

Лідеркою за кількістю фейкових фоловерів виявилася акторка та телеведуча Еллен Дедженерес. Так, з 75,6 млн підписаних на її сторінку цілих 58% виявились ботами.

Другу, третю і четверту сходинку у антирейтингу займають футболісти Тоні Кроос (57%), Давид Луїс (56%) та Іско (54%) відповідно.

Окрім того, до п'ятірки «лідерів» потрапила також співачка Кеті Перрі із 83,6 млн підписників якої 53% є фейковими.

У ICMP при цьому відзначили, що при складенні рейтингу перевірили сотню найбільш популярних у Інстаграмі акаунтів. Перевірка здійснювалася через програми IG і Fake Followers Audit.

Оновлення:

Варто додати, що для підрахунку кількості фейкових підписників фахівці ICMP використовували, зокрема, безкоштовний інструмент IG Audit, який рандомно сканує 200 підписників. Спираючись на дані про них, сервіс дає акаунту оцінку (100 балів максимум). Цей метод не завжди вважається достовірним через те, що обирає тілкьи 200 підписників, і немало експертів вважають його не повністю точним для висновків про кількість фейкових підписників.

Раніше «Детектор Медіа» писав, що партнер Інстаграму збирав дані про геолокацію та «історії» користувачів в обхід правил сервісу.

IG Audit

comments powered by Disqus