НТВ пояснив участь одного героя у протилежних сюжетах шизофренією. «Россия 1» маніпуляції відкидає

Через декілька днів НТВ пояснив суперечливу інформацію про Андрія Петкова тим, що він страждає шизофренією. Телеканал заявив, що став жертвою «грандіозної містифікації». Журналістам вдалося поспілкуватися із нібито братом Петкова – Володимиром, який підтвердив психічні розлади у Андрія. «Родичі підтвердили – чоловік багато років страждає шизофренією. Навколишнім він не загрожує, але періодично йому доводиться лікуватися в стаціонарі. Довідка про отримання пенсії за інвалідністю підтверджує його діагноз», - йдеться у сюжеті. Однак доказів того, що чоловіки родичі, в ефірі не прозвучало.

Натомість канал «Россия 1» взяв ще один коментар у Андрія Петкова, де той дивується звинуваченням у  підтримці «бендерівців».  У сюжеті повторено повідомлення про те, що чоловіка побили, коли він виступав на стороні прихильників федералізації.

На опубліковані в українських ЗМІ матеріали про участь Андрія Петкова у двох протилежних сюжетах ведучі програми «Вести» на «Россия 1» відреагували так: «Їм здалося, що вони викрили на нашому телеканалі дезінформацію».

При цьому, «Россия 1» не згадала сюжетів своїх колег із НТВ, у яких Андрія Петкова спочатку показали найманцем «Правого сектору», а згодом – душевнохворим.

comments powered by Disqus