«Фейсбук» наймала людей для прослуховування аудіоповідомлень користувачів

Bloomberg

У липні цього року компанія «Гугл» (а потім і компанія Apple) визнали, що дають третій стороні прослуховувати голосові команди користувачів.  Раніше «Детектор Медіа» писав, що так робили і у Microsoft.

Видання Bloomberg з'ясувало, що цим же займалася і «Фейсбук».

Там, за даними видання, наймали сотні людей, які прослуховували і розшифровували шматки голосових записів, якими обмінюються користувачі соцмережі. При цьому користувачів не попереджали про таку взаємодію з їх даними.

Співробітники, які цим займалися, розповіли Bloomberg, що не знають, як саме були записані ці аудіо або звідки вони взялися: їм потрібно було просто розшифрувати їх. Іноді ці записи містили «вульгарний контент».

У коментарі виданню в компанії підтвердили наявність такої практики, однак відзначили, що перестали замовляти таку послугу.

За словами представників компанії, це було потрібно, щоб перевірити ефективність сервісу розшифровки із застосуванням штучного інтелекту, і що всі приклади голосових записів були анонімними. Записи надходили від користувачів, які обрали опцію розшифровки своїх голосових чатів Messenger Фейсбуку.

Нагадаємо, раніше «Детектор Медіа» писав, що «Фейсбук» судитиметься з розробниками додатків, які накручували кліки на рекламу.

comments powered by Disqus