Як розфоловити у Twitter і не образити

00:00,
15 Квітня 2011
1295

Як розфоловити у Twitter і не образити

00:00,
15 Квітня 2011
1295
Як розфоловити у Twitter і не образити
В ейфорії спілкування в твітері ми фоловимо забагато людей, які забагато пишуть - а потім не встигаємо читати тих, кого дійсно хочемо читати, бо стрічка забивається занадто швидко.

 

Пропонуємо вашій увазі кілька порад, як відфоловити людину і не образити її:

 

1. Зробіть, як князь Святослав Ігоревич: оголосіть «іду на ви», тобто напишіть: «не встигаю читати стрічку, доведеться залишити тільки найближчих друзів». Деякі юзери користуються програмами, які повідомляють про те, хто їх розфоловив, решта все одно помітять рано чи пізно, і неприємний сюрприз гарантовано.  Більшість людей переносять ваше ставлення до їхнього твітера на ставлення до них, тому відфоловлення «без оголошення війни» може зіпсувати стосунки між вами як у решті соцмереж, так і в реалі.

 

2. Не пишіть перед чи після чисткою стрічки «задовбали ідіоти, які пишуть фігню, всі в сад» із наведених вище причин, якщо ви не професійний троль. Хтозна, де ви зустрінете цих людей і що вам від них буде потрібно.

 

3. Напишіть, що читатимете не стрічку, а списки. Складіть кілька публічних списків з нейтральними назвами (1, 2 3 чи friends1, friend_ua тощо, а не ok, fail, funny_debils і так далі). Можете їх не читати, а читати собі далі стрічку.

 

4. Якщо ви розумієте, що вам набридла більшість із тих, кого ви фоловите, розумніше просто покинути ваш теперішній акаунт, не оновлювати його чи вбити всі твіти, і завести інший, куди додавати більш обережно. Створення нового акаунта сприймається більшістю користувачів як наслідок серйозного емоційного зсуву, а такі речі у соцмережах поважають.

 

5.  Не припиняйте відповідати на прямі запитання у реплаях. Такий ігнор – пряма неповага. Власне, навіть якщо людина несмішна, тупа і нудна, винна у ваших стражданнях не вона, а ви, такий розумний, який чомусь зафоловив її.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
kolyamba.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду