В які дні тижня найкраще робити пости в Instagram — дослідження

iTechua

Для цього в Unmetric обрали 100 брендів, які націлені на просування своїх товарів та послуг у США. З 15 листопада по 22 грудня 2017 року дослідники аналізували скільки «лайків» та коментарів люди залишають під їх постами в Instagram.

 

Згідно з отриманими даними, усі акаунти в дослідженні робили найбільше постів у вівторок та у четвер. Водночас і взаємодія аудиторії з їх дописами була найбільш активною у ці ж дні. З наближенням вихідних активність в Instagram падає як у брендів, так і в пересічних користувачів.

Кількість постів брендів і залученість аудиторії відрізнялися в різні дні, але загальна кількість взаємодій з постом була приблизно однаковою. У дні, коли акаунти брендів робили менше дописів (неділя і середа), кількість взаємодій усе ж була вищою. А в п'ятницю рівень взаємодії з Instagram виявився найнижчим.

Дослідники підсумовують, що публікації, які робилися по вівторках, отримували найбільшу взаємодію («лайки» та коментарі). 

MediaSapiens раніше писав про цікаве дослідження компанії HopperHQ. Вона проаналізувала більш ніж 1,2 мільйона фотографій в Instagram та з’ясувала цікаві тенденції у використанні цього дадатка. Наприклад, зображення, оброблені за допомогою фільтру Gingham, отримують більше «лайків», ніж фото з накладеними іншими фільтрами. В будні дні найбільш вдалим часом для публікації HopperHQ вважає період 18:00—19:30. На вихідних оптимальний час для постів - 11 година ранку. Також пости жінок в Instagram збирають майже в п'ять разів більше «лайків», ніж пости чоловіків.

comments powered by Disqus