Українці люблять Вконтакті більше за Facebook і будують онлайн ділові зв’язки вдвічі частіше, ніж фліртують

00:00,
12 Травня 2011
1166

Українці люблять Вконтакті більше за Facebook і будують онлайн ділові зв’язки вдвічі частіше, ніж фліртують

00:00,
12 Травня 2011
1166
Українці люблять Вконтакті більше за Facebook і будують онлайн ділові зв’язки вдвічі частіше, ніж фліртують
  А основна мета їхнього перебування у соцмережах – спостерігати за життям друзів. 

 

Більшість українців використовують соціальні мережі, щоб спостерігати за життям своїх друзів. Чверть встановлює з їх допомогою ділові зв’язки, і майже кожен восьмий - любовні. Вконтакті все ще популярніший за фейсбук, на третьому місті — Однокласники. Про це свідчать результати опитування, проведеного порталом hh.ua.

 

86,4% респондентів у соціальних мережах вони спостерігають за життям своїм друзів, 24,5% - заводять ділові контакти, а 23,11% - шукають однодумців. 16,5% опитаних використовують соціальні медіа для самореклами, 12,3% - фліртують в мережі і заводять любовні стосунки. 6,3% українців відповіли, що користуються соціальними мережами, бо це модно.

 

Найчастіше, згідно з даними опитування, українці використовують соціальні мережі Вконтакті, Facebook та Однокласники. 16,9% опитаних ведуть Живий журнал і майже стільки ж мають профайли в  Linkedin та Twitter.

Соціальні мережі, які найчастіше використовують українці:

1

Вконтакті.ру

85,5%

2

Facebook

63,8%  

3

Однокласники

52,9%  

4

Живий журнал

16,9%  

5

Linkedin

16,5%

6

Twitter

16,3%

 

Три чверті (75,5%) відповіли, що відвідують свої сторінки з дому і лише  15,5% - що з роботи. 41,3% підтримують контакти з колегами у соцмережах, 21,7% «дружать» з усіма, крім свого керівництва, а 36,02% не френдять колег.  

 

Лише 11,4% опитаних знаходили роботу з допомогою соціальних медіа.

 

Участь в опитуванні брали 3154 респонденти з усіх регіонів України.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
cnews.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду