У Китаї вдвічі більше користувачів Інтернету, ніж населення у США

У Китаї вдвічі більше користувачів Інтернету, ніж населення у США

17:45,
4 Лютого 2015
2669

У Китаї вдвічі більше користувачів Інтернету, ніж населення у США

17:45,
4 Лютого 2015
2669
У Китаї вдвічі більше користувачів Інтернету, ніж населення у США
У Китаї вдвічі більше користувачів Інтернету, ніж населення у США
Автори:
У найбільшій в світі за демографічним показником країні найшвидше зростає число користувачів мережі. Нині показник перевищив 649 млн. – це удвічі більше, ніж населення США.

Про це з посиланням на опубліковану у вівторок доповідьКитайського інформаційного центру Інтернет-мережі (The China Internet Network Information Center' -  (CNNIC) повідомила   CNN.

Видання  відзначає, що у ній зафіксовано масштаби використання інтернету у  2014 році та визначено «вражаюче» число китайських громадян, що мають до неї підключення.

Зростання відбулося  переважно за рахунок  мобільного Інтернету.   Так, всього 80 % (557 млн.)   користується  для підключення смартфонами та планшетами.

Темпи зростання користувачів мобільним Інтернетом були значно вищими, ніж загальний     показник. 2014 року до мережі підключилися 57 млн. нових користувачів цієї категорії. Загалом темпи зростання дещо уповільнюються, говориться в доповіді. 2014 року число  нових користувачів збільшилося на  31 млн. порівняно з  54 млн позаторік.

Зважаючи на  загальну чисельність населення  країни, попри швидке збільшення підключень, більшість (52,1 %)  китайців не мають доступу до мережі, відзначає CNN. 

 Друге після Китаю місце за числом  користувачів Інтернету посідають  США.  Їхній  показник -  280 млн. За ними йдуть  Індія (243 млн.) та Японії (109 млн.), додає CNN  з посиланням  на дані Світового банку та ООН.

CNN порушує  і тему обмежень владою у Пекіні доступу до мережі .  У китайців, що мають  підключення до Інтернету, зовсім інший досвід,  ніж у користувачів на Заході.  Twitter, Facebook і Google тут заблоковані або сусворо обмежені. Тисячі понять, які  дратують уряд,  -  таких,  як «кінець однопартійної диктатури» заборонені.

Пробитися  крізь  «Great Firewall»  китайським користувачам Інтернету стає дедалі  важче. До останнього часу  щоб обійти драконівські  цензурні  закони, чимало китайців  використовували віртуальні приватні мережі (VNP). Однак нині їх також закривають.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: redorbit.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду