Pew Research Center опублікував дослідження аудиторії американських новинних інтернет-видань

archive.indianexpress.com

Pew Research Center дослідив 27 найпопулярніших у США новинних інтернет-ресурсів та структуру джерел їхнього трафіку (пошуковими, прямі заходи чи соціальні мережі).

З’ясувалося, що користувачі, які заходять на сайт через вкладку браузера чи за допомогою прямого набору адреси проводять на новинному ресурсі значно більше часу, ніж ті, хто зайшов на сайт через пошуковик або соцмережі.

Перша категорія проводить на сайті в середньому 4 хвилини 36 секунд (відвідуючи близько 25 сторінок на місяць). Вона, крім цього, заходить на сайти втричі частіше за інших.

Користувачі, які потрапили через пошуковик, перебувають на ресурсі 1 хвилину 42 секунди (переглядають 4,9 сторінок на місяць). Третя категорія (які зайшли через Facebook) – 1 хвилина 41 секунда (4,2 сторінки на місяць).

Користувачі, які зайшли на сайт прямо із браузера, дуже рідко заходять на цей сайт через соцмережі – таких нарахували від 0,7% до 2,3%.

Як дослідили Pew, аудиторія, що переходить на новинні ресурси із Facebook, значно молодша за інших.

Стосовно мобільного інтернету та додатків, дослідники виявили, що користувачі надають перевагу мобільним версіям сайтів, а не додаткам.

comments powered by Disqus