Кожен третій власник смартфона бере його з собою навіть до ванної

00:00,
27 Квітня 2011
1024

Кожен третій власник смартфона бере його з собою навіть до ванної

00:00,
27 Квітня 2011
1024
Кожен третій власник смартфона бере його з собою навіть до ванної
Американці використовують багатофункціональні телефони для пошуку, розваг і шопінгу.

Ловите себе на тому, що почуваєтесь дискомфортно, не маючи під рукою свого улюбленого ґаджета? Можливо, вас утішить той факт, що ви не самотні. Результати дослідження поведінки власників смартфонів, проведеного Google, свідчать про те, що портативні комунікаційні пристрої стають важливою складовою повсякденного життя своїх власників.

 

Як повідомляє TechCrunch, дослідників насамперед цікавило, як звички використання смартфонів упливають на пошук інформації, онлайн-комерцію та ефективність мобільної реклами. Як виявилось, 93% власників смартфонів використовують їх удома. 81% заходять за їх допомогою в інтернет, 77% - шукають інформацію, 72% - споживають медіаконтент.

 

Третина респондентів має смартфон під рукою під час перегляду телепрограм. 45% користуються цими пристроями для планування подорожі, вечері в ресторані або отримання фінансових послуг. Трохи більш ніж третина бере смартфон із собою до ванної кімнати. Кожен п’ятий, якби довелося обирати між смартфоном і кабельним телебаченням, обрав би смартфон.

 

Google поцікавився, що шукають власники смартфонів в інтернеті. Для 57% найпопулярніший предмет пошуку – новини, для 51% - місця, де можна поїсти, 49% - розваги, 47% - шопінг, 31% - подорожі, 26% - фінансову інформацію, 17% - інформацію, пов’язану з автомобілями. Пошук за допомогою мобільного досить результативний: 90% приймають на підставі результатів пошуку певні рішення, 53% - щось купують. 95% цікавить насамперед місцева інформація.

 

У США смартфони вже стали поширеним інструментом для шопінгу. 79% опитаних використовують мобільні пристрої для покупок, 70% роблять це безпосередньо в магазинах. Цікаво, що 27% покупок із смартфонів робиться через мобільні версії сайтів (що доводить, що вони такі потрібні), а 22% - із використанням програм-додатків.

 

Реклама впливає на користувачів смартфонів: 71% тих, хто шукав щось за допомогою портативного пристрою, робив це під впливом рекламного повідомлення, побаченого або почутого як із традиційних медіа, так і з онлайнової або мобільної реклами.

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
frenchtribune.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду