Британці в середньому витрачають 26 днів щороку на перегляд телебачення на вимогу

The Guardian/Getty Images/iStockphoto

В середньому британці приділяють 12 годин на тиждень перегляду телебачення на вимогу, пише The Guardian. Відповідне дослідження провів центр ComRes на замовлення організації UKActive.

Опитування також показало, що середній дорослий користувач витрачає щотижня 17 годин на смартфон або планшет і 12 годин на соцмережі, такі як Facebook, Twitter та Instagram. Також 624 години на рік – або 26 днів – припадає на переглядає телебачення на вимогу, наприклад, Netflix, BBC iPlayer та Amazon Prime TV.

Для порівняння, респонденти приділяють лише 1,5 годин на тиждень помірній фізичній активності: їзді на велосипеді, грі в теніс чи прогулянкам пішки. 14% опитаних сказали, що взагалі не займаються ніякими фізично активними заняттями, а 13% витрачають менше 30 хвилин щотижня на вправи середньої складності. Підсумовуючи, 27% дорослих можна вважати фізично неактивними. Й лише 27% сказали, що вони роблять вправи більше 150 хвилин, як рекомендується лікарями.

«Еволюція технологій та розваг захопила нашу увагу, але багато людей починають зловживати ними й втрачають рівновагу та насолоду, яку приносять нам фізичні навантаження», – прокоментував результати дослідження Стівен Уорд (Steven Ward), виконавчий директор UKActive.

Раніше видання публікувало результати дослідження, згідно з яким за годину перегляду телешоу в Британії демонструється до 12 рекламних роликів про нездорову їжу. При цьому основну частку аудиторії цих шоу становлять діти.

comments powered by Disqus