Брендам радять зважати на активність аудиторії більше, ніж на кількість

00:00,
30 Березня 2011
1257

Брендам радять зважати на активність аудиторії більше, ніж на кількість

00:00,
30 Березня 2011
1257
Брендам радять зважати на активність аудиторії більше, ніж на кількість
Якщо людина лайкнула і забула, вона – не ваш клієнт.

Кількість «лайків» на сторінці у Фейсбуку чи фоловерів у твітері – ще далеко не показник успішності просування бренду в соціальних мережах. Адже чимало користувачів соцмереж належать до розряду тих, хто «лайкнув і забув». Те, що справді важить – активність аудиторії та залученість до спілкування в соціальних мережах, стверджує Дейвід Парфект із компанії Facebook.

 

Парфект, що займається у Facebook співпрацею з рекламною індустрією, на конференції, що пройшла у Лондоні, попередив бізнес, що гонитва за кількістю лайків, френдів і фоловерів не має сенсу. «Те, що у вас 17 тисяч фанів у фейсбуку, не означає, що вони якимось чином із вами взаємодіють», - наголосив він.

 

Останнім часом компанії, захоплені «фейсбукоманією», змагаються за якомога більшу кількість лайків, забуваючи про якість утворюваної спільноти. Так, сторінка Coca Cola має понад 22 мільйони лайків, Starbucks – близько 20 млн, Oreo та Disney– понад 16, Red Bull і Skittles– 15.   Користувачі соцмереж – перебірливий та упереджений до реклами народ, - усвідомлюючи, що їх просто вербують, перестають реагувати на зусилля компаній. Вважати таких користувачів, навіть якщо вони не відкликали свій лайк із сторінки бренду, своїми «фанами» навряд чи доречно.

 

Якщо компанії не женуться за кількістю «фанів», а звертають увагу на реальні потреби аудиторії, це відкриває можливості перетворення тих, хто лайкнув сторінку, на активних популяризаторів ідей та цінностей бренду.  Відмова від «мислення цифрами», на думку експерта, означає певну зміну пріоритетів у просуванні бізнесу в соціальних медіа.

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
opposingviews.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду