Більшість користувачів побоюється вільно висловлюватися в інтернеті

00:00,
7 Березня 2014
1175

Більшість користувачів побоюється вільно висловлюватися в інтернеті

00:00,
7 Березня 2014
1175
Більшість користувачів побоюється вільно висловлюватися в інтернеті
Більше половини користувачів (68%) не готові вільно висловлювати свою точку зору в інтернеті. Такі дані містять результати дослідження, здійсненого компанією Ericsson ConsumerLab.

В опитуванні, проведеному Ericsson ConsumerLab, узяли участь 3311 осіб у США, Мексиці, Швеції, Пакистані, Єгипті й Таїланді.

Результати дослідження свідчать про те, що 89% респондентів під час реєстрації на різноманітних ресурсах вказують справжні дані про себе. Але при  цьому 59% занепокоєні можливим відстежуванням їхніх особистих даних третіми особами. Проблемами конфіденційності інформації, що передається у мережі, переймається 56% користувачів. 81% осіб не використовують вигаданих імен ніків, коментуючи щось.

Разом з тим 93% респондентів сказали, що використовують певну стратегію захисту інформації, 70% цікавляться проблемами інформаційної безпеки. Більше половини опитаних (68%) зіштовхувалися із вірусним зараженням комп’ютера, ще 11% – постраждали від шахраїв.

Незважаючи на занепокоєність питаннями безпеки, лише 4% сказали, що вони стали менш активними в інтернеті. 44% користувачів обережно ставляться до передачі даних. 10% респондентів переконані, що проблеми інтернет-безпеки їх не зачеплять.

48% користувачів сказали, що змінили б свою поведінку у мережі, якби дізналися, що їхня інформація потрапляє до незнайомців. За умови, якби стало відомо про стеження з боку фінансових інституцій чи агентств безпеки, лише 39% користувачів знизили б свою активність у мережі.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
slideshare.net/Ericsson
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду