Аудиторія найменш схильна уникати реклами в газетах і журналах – опитування

Аудиторія найменш схильна уникати реклами в газетах і журналах – опитування

14:47,
12 Листопада 2014
3025

Аудиторія найменш схильна уникати реклами в газетах і журналах – опитування

14:47,
12 Листопада 2014
3025
Аудиторія найменш схильна уникати реклами в газетах і журналах – опитування
Аудиторія найменш схильна уникати реклами в газетах і журналах – опитування
За результатами опитування, проведеного шведською компанією Orvesto Consumer, аудиторія ЗМІ найменше уникає реклами в друкованих ЗМІ. Про це сказав медіаконсультант Пітер Массон 11 листопада на конференції «Преса сьогодні і завтра: ефективні рішення і можливості».

Опитування проводилося у Швеції у 2013 році. За його результатами, найменш нав'язливою для споживача виявилася реклама в журналах - її уникає 39% аудиторії. 40% читачів уникає реклами в газетах, 55% - поштової реклами, 77% реклами в інтернеті. 78% опитаних визнали, що уникають реклами на радіо, 80% - телереклами. Найвищий показник щодо уникнення реклами виявився в мобільних телефонів - там її уникає 88% опитаних.

Щоб мінімізувати уникнення реклами, на думку пана Массона, потрібно подавати її «там, де споживач муситиме фокусуватися на ній і матиме час її переглянути». «Реклама має бути там, де вона для споживача буде доречною та в тих медіа, яким він довіряє та вважає надійними», - зазначив пан Массон.

Він вважає також, що для успішної реклами потрібно уникати її надмірного засилля, насаджування її по багатьох каналах.

Пітер Массон також навів цитату керівника британської компанії з реклами в інтернеті InSkin Media Х'юго Дрейтона: «Разом з розуміння того, як часто і коли, рекламодавці повинні приділяти більше уваги тому, де - місце має велике значення для запрограмованої покупки. Реклама краще працює на висококласних сайтах, які заслужили довіру і тих, контексту яких вона відповідає. Реклама ж на сайтах з не відповідним їй контентом може негативно вплинути на споживчі наміри покупця».

За словами пана Массона, вже зараз можна констатувати, що покупці тяжіють до цифрових версій журналів до такої міри, що часто це компенсує будь-які збитки друку.

Нагадаємо, за результатами досліджень WAN-IFRA, загальний тираж щоденних газет за 2013 рік зріс на 2%, але доходи від реклами знизилися на 13%.

Тим часом у Швеції, за даними Orvesto Consumer, довіра до журналів зросла, а кількість нової інформації для читачів зменшилася.

«Телекритика»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Шведська преса, raffem.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду