Аналітичний звіт «Оцінка потреб журналістів у поглибленні знань та навичок для проведення якісних журналістських розслідувань»

Фото: writeraccess.com

В рамках дослідження було опитано як журналістів, які займаються  або планують займатись журналістськими розслідуваннями (всього - 68), так і медіатренерів (12), які навчають розслідувальній журналістиці.  Для проведення дослідження використано два методи:

  • онлайн-опитування журналістів через веб-платформу SurveyMonkey. Журналістам було запропоновано оцінити рівень своїх компетенцій за п’ятьма тематичними блоками, а також вказати теми, які вони вважають обов’язковими для включення e відеокурс з розслідувальної журналістики.
  • глибинні телефонні інтерв’ю з тренерами із розслідувальної журналістики. Тренерів запитували про стан розвитку розслідувальної журналістики й просили оцінити рівень компетенцій українських розслідувачів за тими самими тематичними блоками.

Авторка аналітичного звіту - Ірина Негрєєва, незалежний консультант із моніторингу та оцінки програм, аналітик, медіаексперт. Головний консультант проекту - Олег Хоменок, член ради директорів Глобальної мережі журна- лістів-розслідувачів, тренер та автор підручників із розслідувальної журналістики.

Завантажити звіт із результатами можна тут. 

 Проект «Інноваційні інструменти для підтримки розслідувальної журналістики в Україні»  здійснюється за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

 

comments powered by Disqus