Women Photograph відкриває прийом заявок на гранти

Twitter

На отримання гранту можна надіслати фотографії з серій, які зараз знімаються фотографинями, або ж запропонувати ідеї для нового фотопроекту. При цьому перевага віддаватиметься саме серіям знімків, а не окремим світлинам. Прийом заявок на гранти триватиме з 1 квітня по 15 травня. Один з грантів призначений для трансгендерної або гендерквірної фотографки.

Окрім фотографій у заявці можна подавати й мультимедійні проекти. В усіх грантах половина суми виплачуватиметься на початку роботи над запропонованим проектом й половина після його завершення. Партнерами Women Photograph у цьогорічній програмі стали Nikon та Getty Images.

Більше про гранти від Women Photograph на читайте тут.

Раніше цього року проект Women Photograph отримав нагороду від Міжнародного центру фотографії (International Center of Photography) за внесок у розвиток фотографії. Він був заснований в 2017 році й ставить за мету підсилити голоси жінок-фотографок у візуальній журналістиці.

Нині Women Photograph об’єднує більш ніж 650 незалежних фотографинь з 91 країни світу. Сайт підтримують World Press Photo, Pulitzer Center, International Women's Media Foundation, The Intercept та інші.

comments powered by Disqus