Триває конкурс української Вікіпедії «Пишемо про НАТО»

commons.wikimedia.org

Конкурс «Пишемо про НАТО» стартував 4 серпня за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Учасників заохочують до написання статей про історію, військову і політичну структуру, міжнародні стосунки та програми Північноатлантичного альянсу, в тому числі відносини Україна-НАТО.

Необхідність такого конкурсу в ГО «Вікімедіа Україна» пояснюють недостатньою обізнаністю українських громадян про статус та мету Північноатлантичного альянсу.

За перший тиждень конкурсу у ньому взяло участь більше тридцяти учасників, як інаписали майже 130 статей про НАТО. В них йдеться про історію Альянсу, керівні органи і ключові особи, військові та гуманітарні операції, відносини НАТО і країн-партнерів. Є також дописи про критику Альянсу: частина статей присвячена громадським організаціям і рухам «антинатівської» спрямованості.

При цьому на початку 2014 року в українській Вікіпедії було лише два десятки статей про НАТО.

Переможців обере незалежне журі. Оцінюватимуться сукупний обсяг та якісь створених для конкурсу статей. Головними призами є можливість поїхати до Брюсселю та відвідати штаб-квартиру НАТО. Передбачені також заохочувальні призи й сувеніри.

Конкурс триватиме до 14 вересня. Взяти участь у ньому може кожен охочий. Необхідно лише зареєструватися на сайті, ознайомитися з умовами конкурсу та вимогами до написання статей в енциклопедії.

comments powered by Disqus