Національний хакатон із комунікації та безпеки в умовах конфлікту відбудеться 4-5 квітня

texty.org.ua

Захід відбудеться4-5 квітняв приміщенніпрес-центру ІА «Укрінформ» за адресою вул. Б. Хмельницького, 8/16  (станція метро «Театральна»).

Початок о 10:00.Реєстрація учасників розпочинається о 9.00. Журналістів запрошують прийти 4 квітня о 10:00.

4 квітня о 10.00 із вступним словом виступлять організатори:

Вікторія Сюмар – заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України;

Джефрі Прюїт – в.о. заступника Постійного Представника ПРООН в Україні;

Денис Гурський – координатор SocialBoost.

Захід покликаний дати відповіді на такі запитання: як забезпечити власну безпеку в умовах конфлікту; як з-поміж безлічі новин обрати найбільш достовірні джерела; як максимально ефективно організуватися з друзями, колегами чи сусідами в умовах конфлікту.

У Національному хакатоні візьмуть участь громадські активісти, програмісти, дизайнери, та фахівці з інших галузей.

«Ми сподіваємось, що для комунікації, самоорганізації та взаємодопомоги для громадян, ЗМІ та військових за результатами конкурсу будуть розроблені робочі цифрові рішення, сайти, плагіни, додатки або фізичні пристрої. З функціональної точки зору, це можуть бути інтерактивні карти, SMS-сервіси, нові адміністративні послуги, серверні системи, та інше», – зазначають організатори.

Для участі в проекті потрібно зареєструвати ідею відповідно до однієї з тем конкурсу на сайті security.socialboost.com.ua.

Теми проектів можуть стосуватися таких питань: інформаційна безпека, візуалізація новин та інформації; персональна та масова безпека;самоорганізація в умовах конфлікту .

Після доби безперервної інтенсивної роботи журі обере найкращі проекти. За основу для відбору проектів будуть взяті критерії соціального впливу, інноваційності, сталості та якості технічного рішення. Переможці конкурсу в кожній номінації отримають фінансову підтримку на їх впровадження.

Для акредитації та отримання докладнішої інформації необхідно звертатися до Галини Смірнової, спеціаліста ПРООН за тел. +38 (044) 584-34-75 або (095) 283 08 96, або за електронною адресою galyna.smirnova@undp.org.

comments powered by Disqus