На Львівському медіафорумі відбудеться 13 майстер-класів

Марафон майстер-класів розпочне експерт з новітніх технологій Шведського Медіаінституту Fojo Матс Вікман. Відомий digital-журналіст та спеціаліст зі сторітеллінгу проведе тренінг з мультимедіа.

Практичні поради з ефективного використання смартфону у журналістицідасть директор освітньої програми з цифрових медіа у Колумбійському університеті Дуй Лінь Ту.

Охочі оволодіти специфікою якісного документального кіно зможуть зустрітися з режисером BABYLON’13 Володимиром Тихим та засновником проекту Hromadske.doc Богданом Кутєповим. Воєнний репортер зі США Нолан Петерсон навчатиме геополітичній та воєнній аналітиці.

Про те, чи стали журналісти в українській політиці своїми серед чужих, розкажуть народні депутати Мустафа Найєм, Сергій Лещенко та Єгор Соболєв. Як шукати і планувати теми розповість директор з розвитку «Gazeta Wyborcza» Ґжеґож Пєхота.

Професійними прийомамилайфстайл-журналістики в інтернеті поділиться головний редактор «Buro 24/7», екс-головред Esquire в Україні Олексій Тарасов.

Тренінг з доступу до інформації спільно проведуть співзасновник польської організації «Fundacja e Panstwo» Якуб Гурніцький, головред українського інтернет-ресурсу «Наші гроші» Олекса Шалайський та засновник бюро журналістських розслідувань «Свідомо», сьогодні нардеп Єгор Соболєв.

Якуб Гурніцький, як один із найвпливовіших блогерів у Польщі, очолить окрему подію для своїх колег та охочих до них приєднатися. Про український блогінг розкажуть медіаконсультант Крус Крус та оглядач «Yandex.Україна» Петро Нек.

Як стати всесвітньо відомим фотожурналістом, використовуючи шведські практики, розповість володар премії «World Press Photo-2013» Пол Гансен.

Забути догму про унікальний контент і навчитися працювати з інформаційними потоками в епоху соціальних мереж допоможе тренінг керівника програм нових медіа «Інтерньюз-Україна» Віталія Мороза.

Про психологічні особливості комунікації під час війни розповість соціальний психолог Олег Покальчук (тренінг відбудеться за підтримки Національної асоціації телерадіомовників).

Для журналістів, які працюють у зоні АТО, проведуть практичне заняття з надання першої невідкладної допомоги в умовах бойових дій, яке проведе Олег Картавий, інструктор із першої медичної допомоги. (Тренінг відбудеться за підтримки Інституту масової інформації у межах проекту з безпеки для журналістів «Press Watcher», який підтримує Internews-Network).

Окремо планується також захід від журналістів з Білорусі –«Вибори в Білорусії 2015: виборча кампанія та якою буде роль медіа в ній» за підтримки проекту Mymedia.

Нагадаємо, ІІІ Львівський медіафорум триватиме 28-30 травня на «Арені Львів» та в різних локаціях у центрі міста.

*Події триватимуть паралельно двома хвилями – з 10:00 по 12:00 та з 12:00 по 14:00. Тож кожен учасник зможе потрапити на два майстер-класи. Події відкриті лише для учасників IIILvivMediaForum. Реєстрація: http://lvivmediaforum.com/

comments powered by Disqus