ІРРП запрошує на поглиблений тренінг із проведення журналістських розслідувань

thecitizen.org.au

Захід відбудеться 11-15 серпня у Львові. Його проведуть досвідчені медіа тренери Олег Хоменок, Валентина Самар та  Катерина Іванова. 

Завдяки тренінгу журналісти отримають можливість підвищити професійний рівень, обговорити спільні проблеми з колегами, отримати консультації експертів.

До участі запрошуються передусім ті журналісти, які вже мають базові знання та досвід проведення журналістських розслідувань і високу мотивацію.

Головні напрями навчання – специфіка планування телевізійних, газетних та мультимедійних  розслідувань, робота з документальними джерелами та іншими носіями інформації. Також особливу увагу буде звернено на техніку проведення інтерв’ю  та спілкування із джерелами інформації (офіційними та неофіційними). Програмою передбачено проведення польових розслідувань.

Для участі у тренінгу необхідно до 31 липня 2014 року заповнити онлайн-анкету.

До заявки журналістам друкованих та онлайн-медіа необхідно додати три зразки власних розслідувань, опублікованих у 2011-2013 роках. У разі їх відсутності – три найкращі (на думку претендента) авторські матеріали за останні півроку.

Телевізійники мають надіслати два журналістські розслідування або найкращі, на їхній погляд, авторські матеріали, що вийшли у ефір у 2011-2013 роках (гіперпосилання на YouTube, безкоштовні файлообмінники тощо).

Приклади робіт необхідно надсилати на адресу irrp.org.ua@gmail.com. У листі слід вказати прізвище, ім’я та по батькові, а також назву заходу, участь у якому претендент хоче взяти.  

Участь у тренінгу є безкоштовною. Групи учасників тренінгу формуються на конкурсній основі. ІРРП повідомить запрошеним учасникам про участь до 6 серпня 2014 року. Учасникам з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація витрат на проїзд.

За додатковою інформацією можна звертатися за електронною адресою irrp.org.ua@gmail.com  або номером 067-547-22-33

comments powered by Disqus