«Інтерньюз-Україна» запрошує журналістів на тренінг «Відкриваючи Європу»

Учасники тренінгу отримають додаткові знання та навички для більш цікавого та коректного висвітлення питань європейської інтеграції. Скориставшись знаннями, отриманими протягом навчання, журналісти зможуть підготувати свої власні матеріали та взяти участь у конкурсі на найкращий матеріал з європейської тематики.

У програмі тренінгу передбачені такі питання:

- відносини між ЄС та Україною в контексті сучасної політичної ситуації в Україні;

- відносини між ЄС та Україною в контексті нинішніх геополітичних процесів;

- аналіз та спростування міфів щодо Угоди про асоціацію;

- аналіз економічних наслідків від підписання Угоди про асоціацію з ЄС;

- основні помилки та стереотипи у висвітленні тематики ЄС;

- основні джерела інформації про європейську інтеграцію;

- діяльність проектів ЄС в Україні; огляд програм допомоги ЄС в Україні;

- візові питання;

- освітні питання: можливості навчання в ЄС;

- європейська та євразійська інтеграція: плюси та мінуси кожного вектору;

- інші пов’язані питання.

Тренінг відбуватиметься 14-15 березня з 10-00 по 18-00 у місті Києві за адресою вул. Ризька, 15, офіс МГО «Інтерньюз-Україна».

Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету. Дедлайн подачі заявок – 10 березня (понеділок), 12.00. Про результати відбору буде повідомлено 10 березня, не пізніше 20.00.

Тренінг проведуть:

Володимир Єрмоленко – доктор політичних студій (EHESS, Париж), директор європейських проектів МГО «Інтерньюз-Україна».

Анатолій Марциновський – кореспондент «Газети по-українськи», головний редактор сайту mediafreedomwatch.org (Моніторинг свободи ЗМІ країн Східного партнерства), що здійснюється за підтримки ЄС.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори відшкодовують витрати учасників з інших міст на проїзд за маршрутом «Ваше місто – Київ – Ваше місто» (автобус або купейний вагон у потязі) та забезпечують проживання на одну ніч у Києві. Крім того, учасників забезпечують обідами та кава-паузами.

Додаткову інформацію можна отримати в координатора тренінгу Марії Алесіної за тел. (044) 458 44 40 або (063) 396 12 15 та електронною поштою – malesina@internews.ua.

Дводенний тренінг стосовно відносин між Україною та ЄС та Угоди про асоціацію має на меті розширення знань та навичок журналістів Східних та Південних областей України щодо європейської тематики. На кожен тренінг буде відібрано по 15 журналістів з вказаних регіонів. Загалом, у двох тренінгах із вказаних регіонів будуть відібрані до участі 30 журналістів. 

comments powered by Disqus