«Інтерньюз-Україна» проведе цикл тренінгів «Вибори – очима журналістів»

cupe3913.on.ca

Учасники тренінгу ознайомляться із новим законом про вибори, набудуть навичок висвітлення соціологічних досліджень та проведення опитувань громадської думки, екзит-полів. 

Крім того, журналісти зможуть дізнатися, як правильно інформувати населення про: особливості виборчої системи в Україні в 2014 році, процес формування виборчих комісій, висування кандидатів, процес організації підрахунку голосів, вибори на окупованих територіях, оскарження результатів виборів, міжнародні стандарти виборів,право кандидата на відповідь, відмінності між поняттями «Інформування виборців та агітація», використання ЗМІ під час виборів, особливості діяльності ЗМІ на виборах.

Тренінги відбуватимуться:

  • Київ - 1-2 квітня
  • Львів - 6-7 квітня
  • Донецьк - 10- 11 квітня
  • Харків - 12-13 квітня
  • Рівне - 23-24 квітня
  • Хмельницький - 25-26 квітня
  • Одеса - 29-30 квітня

Точні дані про місце проведення тренінгу в тому чи іншому місті будуть повідомлені учасникам додатково після відбору.

Час проведення: перший день: 11.00 – 17.00; другий день: 10.00 – 16.00.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасникам відшкодовуються витрати на проїзд в обидва боки (окрім літака, таксі та вагонів-СВ) за наявності проїзних квитків.

Крім того, учасників забезпечують харчуванням та проживанням (для мешканців інших міст).

Для участі у тренінгу необхідно подати  онлайн-заявку не пізніше встановлених дат, що наведені нижче:

Підтвердження участі відібрані учасники отримають на наступний день після останнього терміну подання заявок.

Організатор залишає за собою право не пояснювати і не оголошувати причини відмови в участі.

Детальніше про тренерів:

Євген Радченко – працював міжнародним спостерігачем, керівником групи міжнародних спостерігачів, консультантом виборчих штабів, керівником групи юридичних консультантів виборчого штабу. З 1994 – по 2004 працював Заступником Голови Правління Комітету Виборців України. У 2004 –2005 працював Координатором виборчих програм Асоціації американських юристів (ABA/CEELI), основною його діяльністю було впровадження проектів, пов’язаних з поліпшенням юридичних процедур на виборах в Україні. З 2005 по 2008 рік працював Радником з питань виборів та  управління Координатора проектів ОБСЄ в Україні, де займався  впровадженням проектів, пов’язаних з виборами. Нині Євген Радченко працює Директором з розвитку в МГО «Інтерньюз-Україна», де займається  стратегічним плануванням діяльності організації, просуванням комерційних проектів, аналізом ефективності проектів, їх трансформації, комунікацією всередині і назовні організації, пошуком нових партнерів, PR-активністю та організацією масових заходів. З 2009 року – Експерт Венеціанської Комісії. Працював на виборах у 14-ти країнах.

Павло Моісеєв – Голова Громадської ради при Національній раді з питань телебачення і радіомовлення, Директор з правових питань «Інтерньюз-Україна», займається управлінням юридичними справами організації, організацією процесу лобістської / законотворчої діяльності, взаємодією з державними органами, розробкою та впровадженням PR-стратегій організації, стратегічним планування та розвитком правових проектів. Провів понад 90 тренінгів щодо регулювання рекламної діяльності, спонсорства, оподаткування реклами, доступу до публічної інформації, правовому захисту журналістів, діяльності ЗМІ під час виборів. Член експертної ради з питань діяльності медіа під час виборів у 2006, 2007, 2010 роках. Член робочих груп: з підготовки проекту Виборчого кодексу (з питань ЗМІ та інформації); експертної ради при Секретаріаті Президента з питань мовної політики (2005-2006). Проводив курси підвищення кваліфікації для центрального апарату, представників та секретаріатів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (2006, 2007). У 2002-2004 Керівник проекту Правовий аудит, займався консультуванням та судовим захистом електронних і друкованих ЗМІ. Працював у Національному банку України, мав приватну юридичну практику.

Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) – світовий лідер у питаннях виборчого законодавства та розвитку демократії. Із 1994-го року IFES працює в Україні з метою підтримки діяльності громадських організацій, управління та прозорості виборчого процесу, а також залучення громадян до виборів.

Увага! Дати та міста тренінгів можуть змінитися. Актуальна інформація з’являтиметься на сайті.

Додаткову інформацію можна отримати у координатора тренінгу Ольги Михайліченко за тел. (044) 458 44 40, (050) 845-36-02, або написавши на електронну адресу omykhaylychenko@internews.ua.

comments powered by Disqus