ГО «Детектор медіа» запрошує взяти участь в тендері на надання аудиторських послуг

№ тендеру: 02-2018-FIN

Назва тендеру: «Надання послуг щодо аудиту звітності за проектом Міжнародного Вишеградського Фонду».

Пропонуємо ознайомитися з тендерною документацією, яка складається з оголошення про тендер та «Технічного завдання» (англійською), яке додається окремим файлом.

Умови проведення тендеру:

 1. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 17 серпня 2018 року, 18:00.
 2. Переможця тендера буде визначено 27 серпня 2018 року.
 3. Пропозиції надсилаються у закритих конвертах звичайною чи кур’єрською поштою на адресу: ГО «Детектор Медіа», пер. Ярославський 7/9, оф.10, 04071, Київ, Україна, тел.: (+380 98) 446 61 95. На конверті з тендерною пропозицією має бути зазначені: назва тендеру; номер тендеру; назва учасника тендеру; слова: «До уваги Юлії Зелінської».
 4. ГО «Детектор Медіа» залишає за собою право запитувати  від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджує відповідність окремих положень тендерної пропозиції вимогам «Технічного завдання».
 5. ГО «Детектор Медіа» залишає за собою право відхиляти будь-які тендерні пропозиції відповідно до власних внутрішніх політик та процедур, при цьому підстави такого відхилення не повідомляються учасникам тендеру та не оприлюднюються.
 6. ГО «Детектор Медіа» залишає за собою право припинити процедуру тендеру й відмовитися від всіх заявок у будь-який час до дати укладення договору, не несучи при цьому ніякої відповідальності перед всіма учасниками тендеру.
 7. Будь-які питання щодо цього тендеру необхідно надсилати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу zelin.tk@gmail.com .  

  Дякуємо за співпрацю та бажаємо успіху!

  Додаток – «Технічне завдання».

comments powered by Disqus