ГО «Детектор медіа» продовжує до 15 лютого прийом заявок на участь в тендері на надання послуг з матеріально-технічного супроводу заходів

Фото: bunedestiut.ro

Прохання ознайомитися з тендерною документацією, що складається з:

а) даного Оголошення про тендер

б) Специфікації, що додається до цього оголошення

Умови проведення тендеру:

1.   Надані учасниками тендеру комерційні пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж не менш ніж 90 (дев’яносто) днів з дня їх подачі.

2.   Ціни мають бути зазначені в гривнях, включаючи всі витрати, відповідно до вимог  специфікації.

3.   Вимоги до надання послуг, організаційні вимоги та спосіб оплати – як зазначено у специфікації.

 4. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – не пізніше 15 лютого 2018 року. 18:00.

 5.  Переможця тендера буде обрано на засіданні тендерного комітету, яке відбудеться не пізніше 20  лютого  2018 року, після їх детальної технічної, фінансової та правової  оцінки.

 6.  Пропозиції, подані відповідно до цього оголошення та згідно з положеннями, визначеними у документах, що додаються, оцінюватимуться, виходячи із параметрів відповідності специфікації, якості та цінових показників, з урахуванням усіх витрат та суми податків.

7.  Пропозиції повинні надсилатися в закритих конвертах звичайною чи курєрською поштою на адресу:

 

ГО «Детектор Медіа»

перЯрославський 7/9, оф.1004071, Київ, Україна

тел.: (+380 44) 290 82 71

До уваги: Юлії Зелінської, старшого спеціаліста адміністративного відділу.

       На конверті треба зазначити назву тендеру (01-2018-Admin), назву учасника та слова:

«До увагиЮлії Зелінської, старшого спеціаліста адміністративного відділу . НЕ РОЗКРИВАТИ ДО 15 лютого 2018 РОКУ, 18:00».

8.   ГО «Детектор Медіа» залишає за собою право запитувати  від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації даного тендеру.

9.   ГО «Детектор Медіа» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку тендерну заявку відповідно до документації та власних Внутрішніх політик та процедур та право припинити процедуру тендеру й відмовитися від всіх Заявок у будь-який час до укладення договору, не несучи, при цьому, ніякої відповідальності перед учасниками тендеру.

 

Будь-які питання щодо цього тендеру необхідно надсилати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу zelin.tk@gmail.com 

Додатки:

1.     Специфікація з відповідними додатками.

 Дякуємо за співпрацю.

comments powered by Disqus