ГО «Детектор медіа» продовжує до 12 лютого прийом заявок на участь в тендері на надання аудиторських послуг

Фото: taosvhdstorage

Прохання ознайомитися з тендерною документацією, що складається з:

а) даного Оголошення про тендер

б) Специфікації, що додається до цього оголошення (англ. мовою).

Аудиторські послуги також передбачають допомогу Організації в підготовці пакету фінансової звітності.

Умови проведення тендеру:

  1. Ціни мають бути зазначені в гривнях, включаючи накладні витрати.
  2. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – не пізніше 12 лютого 2018 року, 18:00.
  3. Переможця тендера буде обрано на засіданні тендерного комітету, яке відбудеться не пізніше 13 лютого  2018 року, після їх детальної технічної, фінансової та правової  оцінки.
  4. Пропозиції, подані відповідно до цього оголошення та згідно з положеннями, визначеними у документах, що додаються, оцінюватимуться, виходячи із параметрів відповідності специфікації, якості та цінових показників, з урахуванням усіх витрат та суми податків.
  5. Пропозиції повинні надсилатися в закритих конвертах звичайною чи кур’єрською поштою на адресу: ГО «Детектор Медіа», пер. Ярославський 7/9, оф.10, 04071, Київ, Україна, тел.: (+380 98) 446 61 95.

       На конверті треба зазначити назву тендеру (01-2018-FIN), назву учасника та слова:

«До уваги: Катерини Кондратьєвої, асистента фінансового відділу».

6. ГО «Детектор Медіа» залишає за собою право запитувати  від учасників тендеру   додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації даного тендеру.

7. ГО «Детектор Медіа» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку тендерну заявку відповідно до документації та власних Внутрішніх політик та процедур та право припинити процедуру тендеру й відмовитися від всіх Заявок у будь-який час до укладення договору, не несучи, при цьому, ніякої відповідальності перед учасниками тендеру.

Будь-які питання щодо цього тендеру необхідно надсилати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу kondratieva.kv@gmail.com   

Специфікація додається до цього листа.

Дякуємо за співпрацю.

comments powered by Disqus