До 31 серпня — прийом заявок на стипендію Poynter для фактчекерів

Poynter Institute

Податися на стипендію можуть фактчекери, які хочуть попрацювати в закордонній організації, що займається перевіркою інформації. Одна з важливих умов — кандидати мають працювати в фактчекінговій організації з прозорим фінансуванням та методологією.

В заявці потрібно вказати, в якій саме організації хоче побувати аплікант та скласти детальний план, в якому необхідно описати тривалість візиту, фінансові витрати та навички, які хоче розвинути фактчекер. За умовами стипендії, візит має тривати мінімум один тиждень.

Фрілансери, в яких є досвід роботи у галузі перевірки інфорамції, але які не працюють на жодну організацію, теж можуть подати заявку. Якщо на стипендію подається організація, вона може розділити її на кількох людей. Інститут Пойнтера наголошує на тому, що умови стипендії досить гнучкі, тож в окремих випадках її можуть збільшити навіть до $5000.

Повний перелік необхідних документів та адресу для надсилання заявки дивіться тут. Переможців буде оголошено 17 вересня. Усі міжредакційні обміни досвідом мають відбутися до 31 січня.

Про журналістів, які виграли стипендії 2017 року, можна почитати тут.

comments powered by Disqus