До 28 червня – прийом заявок на конкурс Journalism 360 Challenge

Twitter

Організатори конкурсу пропонують десять грантів розміром до  $20 000. Загальний грантовий фонд становить $200 000.  Переможці будуть оголошені під час конференції The Online News Association, які відбудеться 13-15 вересня у місті Остін, штат Техас.

На першому етапі подачі заявки на конкурс потрібно описати запропонований вами проект та як ви плануєте його втілювати. У ньому мають використовуватися технології VR/AR та 360° відео. Детальний план та бюджет на цьому етапі складати не потрібно. Конкурсанти можуть редагувати свої заявки до того, як вони перейдуть на наступний етап - розгляд організаторами. В першу чергу увага звертатиметься на потенціал запропонованого проекту, його користь для розвитку журналістики, інноваційність та здатність заявника його втілити.  

Учасники можуть подати на конкурс як проекти, які були лише задумані, так і ті, які вони вже почали робити. Один учасник може подати на розгляд необмежену кількість проектів.  Більше про умови конкурсу можна прочитати тут. Дедлайн прийому робіт - 28 червня 2018 року.

В минулому році український стартап New Cave Media виграв грант на конкурсі Journalism 360 Challenge у $20 000 на розробку журналістського VR-додатку.

comments powered by Disqus