До 10 травня – подача заявок на міжнародний обмін «Youth Re-Action–Developing Media Literacy»

prostir.ua

У міжнародному обміні візьмуть участь молоді люди з чотирьох країн. ГО «КІПЦ Європейський клуб» шістьох учасників з України та одного груп-лідера.

Основною задачею заходу є створення можливості розбудови й посилення медіаграмотності, підвищення обізнаності про неї, а також обговорення, обмін найкращими практиками та спільні дії учасників. У рамках події відбуватимуться симуляційні та рольові ігри, майстерні з ефективної комунікації та мережування, виконання практичних завдань, робота в малих  групах, командотворення, перфоменси тощо.

Проект був створений як реакція на потребу молоді в підвищенні власної компетенції у сфері медіаграмотності та критичного мислення в умовах швидкого розвитку інформаційних технологій. Адже наразі ЗМІ мають великий вплив на формування громадської думки, а також на життя молоді й суспільства, а також громадської активності.

Вимоги до кандидатів:

  • Українське громадянство;
  • Вік 18-30 років;
  • Наявність біометричного закордонного паспорту;
  • Англійська мова на рівні можливості комунікації з представниками різних країн на теми медіаграмотності;
  • Готовність брати участь в підготовці до культурного обміну та до навчальних сесій;
  • Можливість купити собі квитки до Мадриду і назад (компенсація вартості проїзду до 530 євро відбудеться на банківську картку протягом двох місяців після обміну);
  • Можливість оплатити організаційний внесок після затвердження Вашої кандидатури – 30 євро.

Для подачі на участь потрібно заповнити аплікаційну форму англійською мовою зі зрозумілою мотивацією про те, навіщо це Вам і чому Ви краще за інших зможете збагатити собою цей проект. Форму необхідно заповнити до 23:59 10 травня 2018 року. 

З обраними учасниками організатори сконтактують після 15 травня.

Всі питання щодо проекту можна поставити, написавши на електронну скриньку olenkoglazkova@gmail.com

comments powered by Disqus