9 квітня – старт безкоштовного онлайн-курсу редактора BuzzFeed з верифікації інформації

radio.wpsu.org

Курс проведе медіаредактор видання BuzzFeed News Крейг Сильверман (Craig Silverman), який займається темами поширенням дезінформації в мережі і фейковими новинами.

Учасники курсу «Довіра та верифікація в епоху дезінформації» дізнаються, які сили і чинники впливають на рух потоків інформації в цифровому світі, проаналізують моделі розподілу контенту і трафіку в соціальних медіа, навчаться перевіряти достовірність опублікованих фотографій і відео, а також сайтів і акаунтів в соцмережах. Крім того, в рамках курсу розкажуть про підхід прозорості та інші способи завоювання виданнями довіри аудиторії.

Щотижня до Крейга Сильвермана долучатиметься гість, який також поділиться досвідом. Це будуть професор Нью-Йоркського університету Джей Росен (Jay Rosen), керівник досліджень в First Draft News Клер Вердл (Claire Wardle), головний продюсер The New York Times Малахі Браун (Malachy Browne) та Джой Меєр (Joy Mayer) з Trusting News Project.

Онлайн-курс – безкоштовний. Він створений для журналістів, проте до нього можуть приєднатися всі охочі й зацікавлені в темі.

Зареєструватися на курс можна тут.

comments powered by Disqus