25 березня - міжнародна конференція «Від впливу на Україну до глобальної гегемонії: кремлівська пропаганда і протидія їй. Досвід StopFake»

25 березня - міжнародна конференція «Від впливу на Україну до глобальної гегемонії: кремлівська пропаганда і протидія їй. Досвід StopFake»

10:16,
22 Березня 2016
2845

25 березня - міжнародна конференція «Від впливу на Україну до глобальної гегемонії: кремлівська пропаганда і протидія їй. Досвід StopFake»

10:16,
22 Березня 2016
2845
25 березня - міжнародна конференція «Від впливу на Україну до глобальної гегемонії: кремлівська пропаганда і протидія їй. Досвід StopFake»
25 березня - міжнародна конференція «Від впливу на Україну до глобальної гегемонії: кремлівська пропаганда і протидія їй. Досвід StopFake»
Автори:
Конференція присвячена другій річниці створення StopFake.org – проекту, який пов'язаний з перевіркою фактів та боротьбою з пропагандою.

Місце проведення: Готель Radisson Blue Hotel Kyiv Podil, вул. Братська, 17-19

Час: 25 березня 2016 року, 10:00 – 14:00

Попередня реєстрація обов’язкова за адресою fakestopteam@gmail.com (зазначивши в темі листа КОНФЕРЕНЦІЯ).

Мета конференції - дослідити феномен сучасної кремлівської пропаганди, її еволюцію, вплив на різні аудиторії в Україні, Росії, країнах Європи.

Знані експерти з Німеччини, Росії та Нідерландів дадуть свою оцінку впливам пропаганди у різних країнах. Редактори СтопФейк говоритимуть про становлення Проекту та проаналізують дані, які були зібрані протягом двох років з моменту його заснування.       

Конференція проходить за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

Вступне слово:

Євген Федченко, головний редактор StopFake.org

Пані Джудіт Гоф, Посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії(TBC)

10:00 – 11:30 ПАНЕЛЬ 1

Модератор: Кірстен ван Гельден, редактор голландської служби СтопФейк

1. Марсель ван Херпен. Пропагандистська машина Путіна: не лише інформаційна війна, але набагато більше, ніж ви думаєте.

2. Деніс Волков. Чому пропаганда впливає на російську аудиторію: роль телебачення

3. Боріс Райтшустер. Таємна війна Путіна – як Кремль дестабілізує Європу

11:30 – 12:00 ПЕРЕРВА НА КАВУ

12:00 – 13:30  ПАНЕЛЬ 2

Модератор: Ірена Халупа, редактор англомовної служби СтопФейк, колишній керівник української служби Радіо «Свобода»

1. Євген Федченко. Plus ça change: порівняння радянських “активних заходів” та нинішньої російської пропаганди

2. Вікторія Романюк. Еволюція російської пропаганди на прикладі матеріалів StopFake

3. Марія Жданова. Аудиторія StopFake: як її впізнати, залучити і розвивати в соціальних мережах та оффлайн

4. Руслан Дейниченко. Засоби протистояння кремлівській пропаганді: майбутнє StopFake

ЗАКЛЮЧНІ РЕМАРКИ

ЛАНЧ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СПІКЕРІВ:

Марсель ван Херпен -  голландський експерт з питань безпеки, директор Cicero Foundation - голландського проєвропейського та проатлантичного мозкового центру, що спеціалізується на Східній Європі та пост-радянському просторі. Автор провідних світових медіа: Forbes, National Interest, Project Syndicate, the Moscow Times, and Japan Times, the New York Times, Financial Times, BBC, International Herald Tribune. Ван Херпен є автором трьох книжок про путінську Росію: Putinism – The Slow Rise of a Radical Right Regime in Russia (New York: Palgrave Macmillan, 2013), Putin’s Wars – The Rise of Russia’s New Imperialism (Lanham MA: Rowman & Littlefield, 2014), (translated in Finnish, Polish, Russian, and Ukrainian), and Putin’s Propaganda Machine – Soft Power and Russian Foreign Policy (Lanham MA, Rowman & Littlefield, 2016).

Деніс Волков -  з 2007 аналітик та керівник відділу розвитку Левада-Центру. Автор кількох публікацій з питань громадянського суспільства, протесту і політичних відносин у Росії. Денис є частим коментатором у засобах масової інформації, а також бере активну участь у конференціях і круглих столах в Росії та всьому світу. Його аналітичні матеріали також можна знайти на веб-сайті Центру Карнегі в Москві. В даний час є запрошеним науковим співробітником в Chatham House в Лондоні і німецькій Раді з міжнародних відносин в Берліні.  Магістр у галузі політології Московської вищої школи соціальних і економічних наук і Університету Манчестера. Був Draper Hills Fellow Summer Fellow on Democracy в Стенфордському університеті в 2013 році.

Боріс Райтшустер -  відомий німецький журналіст та автор книжок: «Диктатура Путіна» (Книга року в Україні - 2014 рік),  «Putins covert war» (планується до друку в 2016 року у німецькому видавництві “Econ”). В 1999-2015 роках був керівником московського бюро німецького щотижневого журналу “Focus”.

Євген Федченко, Ph.D -  співзасновник та головний редактор проекту StopFake.org, директор Могилянської школи журналістики. Має понад 20 років досвіду у міжнародній журналістиці. Медіаексперт та аналітик, його коментарі публікували чисденні видання - RFE/RL, BBC, NPR, Public Radio International, Radio Canada International, CBC, Mashable, SKY.

У 2010-2011 роках Євген Федченко був Фулбрайтівським дослідником в Університеті USC Annenberg(Лос Анжелес, США).  

Руслан Дейниченко - магістр у галузі корпоративних комунікацій Duquesne University (США). З 2002 року – кореспондент  «Голосу Америки», працював над радіосюжетами та сюжетами  для Час-Time. Руслан Дейниченко понад десять років працює викладачем у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», навчаючи студентів  радіожурналістиці і медіаменеджменту. Він є куратором проекту щоденних студентських радіоновин, а також був засновником та керівником програми післядипломної освіти «Журналістика цифрового майбутнього» (DFJ) - проекту для українських журналістів про нові медіа, соціальні мережі та мультимедійне виробництво.

У 2014 році Руслан Дейниченко став одним із співзасновників StopFake.org.

Вікторія Романюк - заступник головного редактора сайту StopFake.org, керівник магістерської програми з медіакомунікацій Українського католицького університеті (Львів). Кандидат культурології, доцент. З початку 2000-х років працювала журналістом у різних засобах масової інформації у Харкові. Член Національної спілки журналістів України. У 2014 році заснувала проект Школа громадської активності «МediaStream» (спільно з DW Akademie). У 2015 році Вікторія Романюк здійснила аналітичне дослідження «Громадянська журналістика в Україні» на замовлення DW Akademie.

Марія Жданова - соціолог, випускниця Університету Глазго. Фахівець з комунікацій, соціальних медіа та діджитал маркетингу. Приєдналась до команди  StopFake у листопаді 2015 року. Займається залученням та розширенням аудиторій проекту. Працювала у відділі нових медіа на телеканалі «Україна», менеджером з комунікацій у Британській Раді, в 2014 році працювала менеджером українського представництва глобальної агенції з верифікації онлайн контенту Storyful. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду