17-18 травня – конференція з практичної кібербезпеки NoNameCon

Facebook

NoNameCon має на меті розширення та розвиток української спільноти спеціалістів з кібербезпеки, її інтеграцію в світову професійну спільноту та підвищення обороноздатності України в кіберпросторі.

Уже розпочався прийом заявок від потенційних спікерів та тренерів, який триватиме до 28 лютого. Запропонувати свою доповідь чи воркшоп можна за посиланням. У програму конференції увійдуть тільки ті доповіді та воркшопи, які мають практичне застосування.

Одночасно з конференцією пройде фінал командного наступально-захисного змагання CTF (Capture the Flag). Поза основним часом відбудуться сесії з обміну досвідом, тематичні ігри, професійні дебати, гучна вечірка та інші події.

Ініціаторами NoNameCon виступили професіонали та ентузіасти спільноти кібербезпеки України, які, зокрема, працювали над UISGCON CTFs, OWASP Kyiv, OWASP Lviv, NoName podcast тощо. 

Конференція організовується на кошти спонсорської допомоги гравців на ринку кібербезпеки, які відчувають відповідальність за розвиток професійної спільноти та стан кібербезпеки українського суспільства.

Продаж квитків на конференцію розпочнеться 1 березня 2018 року. Тоді ж стартує набір волонтерів. Волонтери отримають безкоштовний квиток на конференцію в обмін на декілька годин допомоги в її організації. 

Деталі про NoNameCon можна дізнатися на сайті конференції.

comments powered by Disqus