16 листопада — конференція «Змішане навчання: Медіаграмотність для освітян» у Києві

forbes.com

Концеренція проходитиме з 10 до 18 години в 1-му корпусі університету (м.Київ, пр-т Перемоги, 37, Зала засідань Вченої ради).

Захід присвячено запуску курсів із медіаграмотності на платформі Prometheus, подальшому впровадженню змішаного навчання у навчальний процес в Україні, обміну досвідом між науковою спільнотою, заохоченню освітян до опанування новітніх освітніх технологій.

У програмі виступи авторів курсів – кандидата політичних наук, доцента НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», директора Інституту світової політики, відомого політолога Євгена Магди, доктора психологічних наук, експерта з питань медіакультури та медіапсихології, заступника директора з наукової роботи Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, завідувачки лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти, член-кореспондента НАПН України, члена Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, наукового керівника всеукраїнського експерименту з масового упровадження медіаосвіти Любові Найдьонової та вчителя медіаграмотності та зарубіжної літератури, директора СШ №148 ім. Івана Багряного м. Києва, члена Колегії Міністерства освіти і науки, медіатренера, медіааналітика, консультанта медіаосвітніх проектів Сергія Горбачова. Нагадаємо, пані Найдьонова та пан Горбачов виступили співавторами нового онлайн-курсу  Prometheus «Медіаграмотність для освітян».

Також до конференції долучиться співавтор одного з найуспішніших курсів в історії платформи Prometheus «Критичне мислення для освітян» доктор педагогічних наук, професор кафедри історії України, керівник сектора лабораторії модерної історії України та інноваційних освітніх технологій Запорізького національного університету Сергій Терно, який представить свій новий онлайн-курс «Освітні інструменти критичного мислення».

У програмі конференції також —  відеозвернення співзасновника платформи Prometheus Івана Примаченка та виступи провідних фахівців у галузі онлайн-освіти в Україні.

Для участі потрібно зареєструватися за посиланням.

Участь в конференції безкоштовна, а за результатами всі учасники одержать сертифікати.

 

comments powered by Disqus