За п’ять років домен .еu так і не став популярним

00:00,
6 Квітня 2011
1205

За п’ять років домен .еu так і не став популярним

00:00,
6 Квітня 2011
1205
За п’ять років домен .еu так і не став популярним
Компанії не хочуть до євросоюзівської доменної зони, воліючи .com або національні домени.

7 квітня виповнюється п’ять років із дати початку реєстрації доменних імен у зоні .eu, виділеній 2006 року Європейському Союзові. За цей час було зареєстровано менш ніж 3,4 мільйони доменних імен, що, на думку Робіна Вотерса з TechCrunch, є вкрай незадовільним результатом.

 

За інформацією EURid, неприбуткової організації, що адмініструє зону .eu, цей домен першого рівня є дев’ятим у переліку найпопулярніших у світі. Одначе, як пише автор допису, його успішність викликає сумніви. Домен .eu доступний для понад 500 мільйонів людей – реєструватись у цій зоні можуть усі організації та громадяни цих двадцяти семи країн Євросоюзу. Половина доменних імен у зоні (1,7 млн) були зареєстровані у перший місяць після відкриття реєстрації; для того, щоб з’явилося ще стільки ж, знадобилось п’ять років.

 

Приблизно половину з усіх 205 мільйонів доменних імен інтернету становлять адреси, що закінчуються на .com і .net. Європейський домен займає 1,4% від загальної сукупності. Найпопулярнішим у Європі є німецький домен .de, у якому зареєстровано 14,3 млн сайтів – це другий за популярністю після .com домен першого рівня у світі. Британська зона .uk (домен першого рівня недоступний з огляду на специфічні правила його використання, тому сайти мають адреси co.uk, org.uk тощо) має 9,3 мільйони сайтів і стоїть на четвертому місці після .com, .de та .net. Нідерландська .nl має 4,4 млн, французька .fr – 2 млн сайтів, українська .ua – 560 тисяч. Автор допису наголошує, що йому не відомі популярні сайти чи сервіси з адресою в доменній зоні .eu.

 

Характерно, що з чотирьох найбільш запитаних, за даними 2006 року, доменних імен у зоні .eu,- Sex.eu, Schumacher.eu, Realestate.euі Business.eu, - перші два так і не були використані, а останні ведуть на доволі посередні сайти.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
blog.dnhost.gr
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду