Як забезпечувати 20 тисяч переглядів кожній своїй статті

00:00,
2 Березня 2011
1268

Як забезпечувати 20 тисяч переглядів кожній своїй статті

00:00,
2 Березня 2011
1268
Як забезпечувати 20 тисяч переглядів кожній своїй статті
Від голови компанії Social Media Canada Джекі МакКарнан.

 

На прикладі статистики відвідуваності багатьох моїх статей, які містили корисну для бізнесменів інформацію, я проаналізувала фактори успіху своїх дописів серед читачів.

 

№1 – провокативний заголовок. Можливо, мене заклюють за згадку про те, що слово «ідіот» завжди набирає більше кліків, ніж слово «благодійність», але тим не менш. Дивіться самі:


Як соціальні медіа врятують людство (941 перегляд – моя перша стаття) 

Вона сказала: «Я думаю, що фейсбук просто тупа штука» (2141 переглядів) 

Гей, великий бізнесе! Ти втратиш частку ринку! (427 переглядів :( 


Про успіх мультинаціональної корпорації в соціальних медіа (1774 перегляди

«Окупність соціальних медіа» для ідіотів (19876 переглядів!!! – перший провокативний заголовок). 

Смерть соціальних медіа від жадібності – гарна парадигма (2816 переглядів

Як бездомний хлопець на ім'я Патрік навчив мене дечому про соціальні медіа (3711 переглядів

Твій директор не винний – він просто соціально-медійний кретин (12 735 переглядів! – другий провокативний заголовок)

 

Використання «людських» слів у заголовках викликає зацікавлення та дає потенційному читачеві зрозуміти, що ви пишете рідною мовою своєї аудиторії. Один з батьків-засновників сучасної реклами та маркетингу Девід Огілві писав: «Я не сильний у граматиці, та якщо ви намагаєтесь переконати людей щось зробити, звертайтеся до них мовою їхнього повсякденного спілкування». Це працює як для заголовку, так і для самого тексту статті. Пишіть людською мовою, і вас читатимуть і рекомендуватимуть.

 

№2 -  коли хтось натиснув на вашу статтю – він має отримати задоволення від наслідків кліку. Не вкладайте всі сили лише в заголовок, якщо ваша мета – не простий збір кліків. Найгірше для автора – зачарувати заголовком і розчаровувати статтею, тож якщо ви не маєте власних оригінальних думок з оголошеної теми, краще замість нудного пережовування відомих фактів дайте купу лінків на місця, де цінна інформація є – люди люблять таке і будуть вам вдячні. І чим краще ви уявляєте свою аудиторію, тим повніше ви задовольните її потребу у специфічних джерелах інформації.

 

№3: будьте щирим щодо своїх намірів. Якщо ви пишете статті для того, щоб залучити на свій сайт потенційних покупців вашої продукції чи своїх майбутніх роботодавців, будьте чесні в декларуванні своєї мети, не ховайтеся за абстрактними ідеями «я просто напишу це сюди». Коли ви викладаєте дійсно цікаві ідеї та поширюєте корисні практики, це викликає повагу до вас і бажання бути до вас ближчим. З двохсот відвідувачів один одразу звернеться до вас щодо співпраці, а решта 199 навчаться чомусь цінному та пам’ятатимуть про вас як про авторитетного потенційного партнера – якщо ви напишете, що можете бути партнером у таких і таких справах.

 

№4: не браконьєрствуйте. Ви знайшли цікаву статтю в журналі, переказали її і не хочете посилатися на першоджерело, волієте вважатися автором? І ви з такими принципами прагнете вести серйозний бізнес і мати добру репутацію? Коли ви постійно знаходите щось дійсно кльове і ділитеся, вас сприймають як щедру рок-зірку і люблять не менше, ніж за оригінальний контент - бо ж ви економите час свої читачів.

 

№ 5: Завжди, завжди, завжди забезпечуйте реальну цінність статті. Я повторюю це увесь час, думайте про свою аудиторію і давайте їй щось дійсно нове, що матиме значення, змінить уявлення, навчить чомусь – а не просто викладайте свої думки з якогось приводу. Якщо сумніваєтеся у цінності своєї думки, почитайте інші матеріали з тієї ж теми: чи додаєте ви щось нове, якісь цікаві факти, аналогії, гіпотези, аргументи до своїх переконань, розкриваєте секрети, які справді працюють у вашій практиці? Якщо такого нема чи мало і якщо читач нічого не втратить без вашого матеріалу – пошукайте іншу тему для статті.

 

Переклад – «Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
mirnabard.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду