Як стати колумністом

00:00,
7 Травня 2011
2752

Як стати колумністом

00:00,
7 Травня 2011
2752
Як стати колумністом
7 кроків до кар’єри Тоні Парсонса – чи Кері Бредшоу.

 

1. Підготуйте листа, де висловлюєте своє бажання писати колонки у певне видання і перелічуєте теми. Додайте до нього зразок вашого тексту. Розішліть його туди, куди хочете писати. 

 

2.  Призвичайтеся до потрібного обсягу: напишіть кілька текстів, обмежуючись ним, аби відчути, де потрібно переходити до основної частини, кінцівки тощо.

 

3.  Обирайте теми, які вас дійсно цікавлять. Якщо ви пишете через силу, колонка буде невдалою і її можуть не прийняти – адже це дуже персоналізований жанр.

 

4. Замисліться над тим, чому читачу має бути цікава саме ваша думка. Колумніст, підписаний просто як «Тарас Петренко, журналіст», не викликає такого інтересу як «Тарас Петренко, медіаексперт» чи «Тарас Петренко, голова Споживацької спілки Іванівського району».

 

5.  Від самого початку писання оберіть нетривіальний кут, під яким ви дивитеся на події – саме це відрізняє колонки від звичайних статей і заміток.

 

6.  Розглядаючи проблеми, не обмежуйтеся рефлексіями – пропонуйте рішення, робіть висновки. Якщо у колонці самі питання без відповідей чи хоча б натяків на них, читач почуватиметься обдуреним.

 

7. Передбачте можливість зворотного зв’язку з вами: дайте адресу електронної пошти чи блогу, спілкуйтеся з читачами, полемізуйте з ним у наступних колонках. Це не тільки підвищить інтерес аудиторії до вас, але і забезпечить вас темами для майбутніх дописів.

 

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
ehow.co.uk
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду