У Google Art Project з’явилися українські музеї

00:00,
21 Травня 2013
5183

У Google Art Project з’явилися українські музеї

00:00,
21 Травня 2013
5183
У Google Art Project з’явилися українські музеї
У віртуальній арт-галереї Google Art Project з’явилися колекції двох українських музеїв, Національного заповідника «Софія Київська» і Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара». Про це повідомляється у Google Blog.

«Ми дуже раді, що тепер колекції українських музеїв стали доступними користувачам у нашому арт-проекті. Це тільки початок, і ми запрошуємо приєднатися до нашого проекту інші українські музеї, щоб шанувальники мистецтва в різних куточках планети могли знайомитися з їхніми колекціями онлайн», – відзначив директор Google Україна Дмитро Шоломко.

У Google Art Project представлено близько 50 фресок і мозаїк доби Київської Русі. Серед них центральна композиція Софійського собору Богоматір Оранта, а також Євхаристія із основними подіями історії Спасіння і Христос Пантократор.

З арт-об’єктів присвяченого українському народному мистецтву музею Івана Гончара до Google Art Project потрапили, зокрема, картини «Портрет дівчини у вінку» і «Кримський Запорожець (Козак-Мамай)», а також скульптури народних майстрів, прикраси і предмети побуту. Крім цього, музей завів сторінку у Google+, де публікуються новини і анонси виставок.

Google Art Project – масштабна віртуальна галерея творів мистецтва і арт-об’єктів із фотографіями надвисокої якості. Запуск проекту відбувся у лютому 2011 року. Сьогодні у Google Art Project представлено більше 40 тис. робіт з колекцій 250 музеїв і організацій світу.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: MediaSapiens.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду