У Британії запускають журнал для батьків дітей-аутистів

00:00,
17 Січня 2011
1159

У Британії запускають журнал для батьків дітей-аутистів

00:00,
17 Січня 2011
1159
У Британії запускають журнал для батьків дітей-аутистів
Автори проекту – подружжя журналістів, що живе з цією проблемою.

Наприкінці лютого у Великій Британії запустять новий щоквартальний журнал Autism Eye, адресований батькам дітей-аутистів і особам, що турбуються про таких дітей, повідомляє PressGazette.

 

Проект започаткували журналісти Джиліан Лохрен та Марк Хейс, які самі є батьками дитини з аутизмом. «Один із 58 дітей у Великій Британії має певну форму аутизму, тож ми відчуваємо, що батьки таких дітей мають знати, як поліпшити їхнє життя», - каже Лохрен, яка буде головним редактором видання. У журналі йтиметься про всі питання, у яких батьки дітей-аутистів можуть потребувати допомоги: дієта і харчування, медичні та освітні заходи, юридичні консультації тощо. Також творці журналу триматимуть читачів у курсі останніх досліджень аутизму та його лікування, а також надихатимуть історіями про батьків, які зуміли змінити життя своїх дітей на краще.

 

Попри нішевість, видання орієнтоване на пересічного читача. «Спираючись на наш журналістський досвід, ми знаємо, як зробити медичну термінологію зрозумілою», - каже Джиліан Лохрен. Передплата журналу коштуватиме 20 фунтів стерлінгів на рік для батьків дітей з аутизмом і 30 фунтів – для організацій, які опікуються дітьми з такими проблемами. Тираж видання поки що не визначений. Згодом видавці планують поширювати контент видання також через веб-сайт.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду