Твітер дедалі частіше використовують із незаконною метою

00:00,
10 Березня 2011
1085

Твітер дедалі частіше використовують із незаконною метою

00:00,
10 Березня 2011
1085
Твітер дедалі частіше використовують із незаконною метою
«Криміналізація» за рік зросла на 20%.

Із зростанням популярності сервісу мікроблогів Twitter росте й кількість випадків його використання із шкідливими намірами. Рівень «криміналізації» сервісу зріс за останній рік на 20%, повідомляє сайт Social Times.

 

Дослідження провела компанія Barracuda Networks, що оприлюднила звіт під назвою «Темна сторона твітера». Згідно з його результатами, частка облікових записів, які створюються протягом місяця й пізніше блокуються за порушення правил, зросла з 1,6% у першій половині 2010-го до 2% у другій. Правопорушники, спамери та інші лиходії дедалі частіше вдаються до твітера, як і до соціальних мереж загалом.

 

У грудні 2010 року твітер став джерелом 8% усього шкідливого контенту в глобальній мережі. Найбільшими ж розплідниками вірусів стали Google (38%) та Yahoo (30%).У твітері найбільшу небезпеку несуть короткі посилання та популярні хештеґи. Ще одним поширеним у твітері лиходійством є захоплення чужих облікових записів. За словами провідного експерта Barracuda Networks Пола Джаджа, злочинність зосереджується там, де гуртується найбільше користувачів, а сьогодні це саме соціальні мережі. Про те, що соцмережі є головною мішенню кіберзлочинців, ішлося й у недавньому звіті компанії BitDefender.

 

Компанія також наводить загальні дані про активність користувачів твітера. Як виявилось, 39% користувачів мають від одного до дев’яти фоловерів, 50% - не менше десяти. 43% користувачів є активними – мають не менше десяти фоловерів, самі фоловлять не менш ніж десятьох інших і написали у грудні 2010 року не менше десяти повідомлень. У січні 2010 року таких активних користувачів був 21%, у липні – 29%.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
tutor2u.net
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду