ТОП-10 Android-додатків 2012 року за версією Google

Google опублікувала ТОП-10 кращих Android-додатків 2012 року: із найвідоміших до них увійшли додатки візуальної соцмережі Pinterest, а також хмарного сервісу Evernote.

Серед маловідомих, проте цікавих (на думку Google), у ТОП-10 опинився, наприклад, Grimm’s Snow White додаток для інтерактивного ознайомлення із казками братів Грімм. Це – єдиний платний додаток у цьогорічному рейтингу.

Також у Google важають, що на увагу заслуговують додаток Pocket, котрий дозволяє зберігати і читати цікаві статті офлайн, туристичний сервіс Expedia та програма Ancestry, яка допоможе вам вибудувати власне генеалогічне дерево.

Також до ТОП-10 увійшли інструмент для онлайн-шопінгу Fancy, фотосервіс Pixlr Express, інтерактивний перегляд телешоу Seriesguide і додаток Ted, з його допомогою можна переглянути виступи публічних осіб, лідерів думок та інших гуру.

«Деякі з цих додатків було створено у 2012 році, деякі – раніше, проте у поточному році з’явилися оновлення, котрі дозволили досягти прекрасного балансу між корисністю, красою та доступністю. Майже всі вони доступні користувачам з усього світу і пропонують чудовий користувальницікий досвід власникам смартфонів та планшетів. Від чудового функціоналу до беззаперечної естетичної цінності – всі ці додатки демонструють найкращий досвід Google Play», – відзначається у повідомленні Google. 

comments powered by Disqus